Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Autista zsidókkal hol lehet...

Autista zsidókkal hol lehet találkozni?

Figyelt kérdés
Főként online lehetőségek érdekelnének.

2022. nov. 4. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ott, ahol nem autista zsidókkal is.

A Mazsihisz-nek egyébként van több Facebook csoportja is, érdemes lenne velük felvenni a kapcsolatot.

Ha viszont az autizmus lenne a lényeg, akkor vannak tematikus blogok, illetőleg ajánlom szíves figyelmedbe Arthur Fleischmann: Carly hangja című könyvét.

Az autista lányáról szól, aki szintén írt személyes tapasztalatokat a könyvben, hogy hogy találta meg a hangját a külvilág felé (nem is akárhogy!), illetve, hogy a vallás hogy jelent meg az életében, miközben a szakemberek feltételezéseire sorra rácáfolt.

Amúgy érdekes könyv.

2022. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem a kettő keresztmetszete kellen csak. Tehát aki autista ÉS zsidó.


Ilyen csoport nincs esetleg?

2022. nov. 4. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Kifejezetten ilyet nem találtam, ami persze nem jelenti azt, hogy nincsenek, de mivel a kettő nem függ össze, gondolom ha benne is vannak csoportokban, külön kezelik az autizmus és külön a hitéleti kérdéseket.


Nem tudom, hogy mit szeretnél, de érdemes lenne felvenni a kapcsolatot a Mazsihisszel, vázolni a problémát, hátha tudnak segíteni.

Lehet, hogy nem lesz nagy csoport, de hátha össze tudnak kapcsolni pár emberrel.

2022. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Betéréssel kapcsolatban szeretnék pár dolgot kérdezni, mert nem tudtam korábban beilleszkedni zsidó közösségekbe. (Próbáltam.)


Egyelőre várok, hátha itt akad valaki aki tudna segíteni. A társas kapcsolatok/kommunikáció nagyon nem az erősségem.

2022. nov. 4. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Értem.

Sok sikert hozzá! Remélem, találsz valakit, aki érdemben is tud segíteni :)

2022. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Autista zsidó vagyok. Csak add magad ne parázz, biztosan jó fejek lesznek.
2022. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam és nem sikerült. Ezért tettem fel a kérdést.
2022. nov. 6. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem at függ ahogy hiszed teso ez spontan jön. Érted? Csak vedd lazára mintha otssem lennél csak éppgogy vágod szitut? ✌
2022. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fidelitas/balos csoportok, illetve belpesti romkocsmák.
2022. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!