Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi jelenleg tényleg...

Jehova Tanúi jelenleg tényleg nem mehetnek téríteni és nem szervezhetnek vallásos összejöveteleket a Covid miatt?

Figyelt kérdés

Ez minden országban így van?

Kedves Tanúk! Hiányzik, hogy nem mehettek vagy jól esik otthon maradni?

Meddig marad ez így?


Nem Tanúk! Nektek feltűnt, hogy nem járnak téríteni? Hiányzik?


2022. márc. 1. 06:23
 1/4 qkker1 ***** válasza:
72%
Nem hiányoznak, legalább nem zaklatnak.
2022. márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
82%
Nekem eddig fel sem tűnt, de nem hiányoznak.
2022. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
72%

Én tanú voltam, vannak családtagjaim akik még mindig azok, így azt tudom mondani amit tőlük hallok/látok.

Nem járnak prédikálni, se közterezni, havonta lejelentenek 1-2 óra minimumot (telefonos tanúskodás, levélírás címszóval, de igazából nem csinálják)

A gyülekezeti összejöveteleket és kongresszusokat zoom-on tartják.

Nekik egyáltalán nem hiányzik a macera, így sokkal kényelmesebb nekik.

2022. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a Jehovák nagy része már tudja, hogy közel a vég és már várják Jézust. A katolikus misén is a pap megemlítette, hogy közel van már a vég, még életünkben eljön. Ha már katolikus misén is erről beszélnek, akkor az már elgondolkodtató...
2022. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!