Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen hatalmas a Biblia...

Milyen hatalmas a Biblia ereje, hogy Márki-Zay ezt felhasználva nyerni fog áprilisban?

Figyelt kérdés
Ahogy beszélt, szinte égett a szívem. Majsnem mindet a Bibliából vette és az Isteni szeretetet fegja pajzsként maga előtt vinni. Látjátok ti is milyen erős a Biblia? Sőt a kedvencem a legnagyobb amit mondott "a kicsik felébrednek, felkelnek és összefognak", "közös erővel a bűnösöket eltávolítjuk", stb.
2021. okt. 19. 10:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

#6

Nem tudom ki a hülye, az aki szerint mzp jobbos, vagy az aki szerint nincs bal oldali keresztény.

Szerintem az utóbbi.

A vallásnak nincs köze a politikához.

Egyébként MZP centráljobbos.

2021. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
kedves kérdező itt a válaszom: remélem ezt nem gondoltad komolyan
2021. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
mellesleg a biblia tele van olyan dolgokkal ami már közhely, nem értem mit erőlködsz itt
2021. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#6 látszik, hogy te sem tudod mi a demokrácia és hogyan működnek az előválasztások, ide jutottunk
2021. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Nincs baloldali előválasztás, hanem ellenzéki előválasztás van, amiben lényegében alig volt baloldali párt vagy jelölt."

Liberális, balos, kommunista, neokommunista, középutas, hazaáruló, istentelen, materialista, ateista ebben az értelemben szinonima


"Nem kéne ennyire szemellenzős butának lenned, te tényleg benyalsz mindent, amit a kormány mond? Gondolkodni luxus, igaz?"

Nem nyalom be, ne magadból indulj ki, tipikus balos módon. Nem kéne ennyire szemellenzős butának lenned, te tényleg benyalsz mindent, amit a balos suttyók mondanak? Gondolkodni luxus, igaz?

2021. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"#6 látszik, hogy te sem tudod mi a demokrácia és hogyan működnek az előválasztások, ide jutottunk"

Semmi baj, próbálj megnyugodni. Neked a Momentum oktatási programja való: sminkkurzust az egyetemekre, meg hörcsögtenyésztő kurzust, meg tortakurzust!

2021. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Érzem teljes szívemből, hogy MZP-t Isten küldte nekünk. Higgyétek el ő nagyon jó ember! Érzem!!!
2021. okt. 20. 12:13
 18/22 A kérdező kommentje:
Tudom már ti nem hisztek a jóban, eddig igaz hazugok voltak mind, de MZP más. Megmondta, hogy ő nem hazudhat, mert tiltja neki a vallás. Én még ebbe bízok, nagyon igazmondó, azt is majd meg fogja mondani, hogy ki a gazember, bármelyik pártból legyen az. Hadházi Ákos is szabad kezet kap, mindent visszaveszünk.
2021. okt. 20. 12:15
 19/22 anonim ***** válasza:

"vagy az aki szerint nincs bal oldali keresztény"

Baloldali keresztény az annyi, mint ateista keresztény, vagy keresztény értékek ellen menő keresztény. Olyan ellentmondásos, mint amit MZP mondott magáról, hogy materialista keresztény.


"A vallásnak nincs köze a politikához."

Közvetlenül elvileg nincs, de ha egy politikai irányzat kifejezetten keresztényellenes, akkor hogy lehet az azt az irányzatot követő ember keresztény?


@18, te tényleg troll vagy

2021. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a politikai irányzat, csak, hogy MZP nagy hívő és ha ő nyer, akkor minden jó lesz, mert nem enged senkit lopni, hazudni!
2021. okt. 20. 18:49
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!