Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az arabok elítélik a melegeket?

Az arabok elítélik a melegeket?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy arab fiuval es mondta h naluk arab vallas van es ki akadnanak ha bevallana h meleg. Tobbet szeretnek megtudni errol a kulturarol szoval ha valaki tud valamit errol az egesz vallasrol a melegsegen kivul kerem irja le.
2021. szept. 20. 17:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Igen. ott le is fejezik a homoszexuálisokat ha jól tudom.
2021. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Es ez a mai napig igy van? Rakerestem neten de nem nagyon talaltam semmit. Mondta hogy akkor osszejohetunk ha elkoltozik otthonrol ami a kozel jovoben lesz. Csak en mar felvallaltam mindenki elott es nem szeretnek megint titkolozni es lesullyedni. Nyilvan tiszteletbe tartom ot meg minden csak jah.
2021. szept. 20. 17:55
 3/25 A kérdező kommentje:
Neten csak olyat talaltam ahol meg halal buntetes jar emiatt es nem lattam volna hogy az araboknal ez van. Ilyen cikkeket lattam h kijott az elso lmbtq arab magazin meg ilyeneket. Ezert jottem ide hatha tud valaki tobbet errol a vallasrol
2021. szept. 20. 17:56
 4/25 anonim ***** válasza:
4%
Gyógyulj meg amig nem késő hamarosan Jézus visszatér és a melegek a pokol tüzén fognak örökké égni!
2021. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Az arabok? Így egységesen nem. Az iszlám vallású arabok elítélik, sőt akár a melegeket a nyílt utcán ki is végzik. De vannak normális, nem iszlámot követő arabok is, akik nem tesznek ilyet, sőt vannak meleg arabok is.
2021. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Én muszlim vagyok, és személyszerint semmilyen hàtrànyos megkülönboztetésben nem részesítem homoszexuális embertàrsaimat.


Abdullah

2021. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
Meg kell térni mert a férfiszeplősítőknek a tüznek tavába lesz "nyug"helye
2021. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
A "melegek" a haláluk után forró helyre kerülnek. Inkább hűlj le normálisra, ha tudsz, ne hagyd, hogy a sátán becsapjon!
2021. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Én is muszlim vagyok. Nincs olyen hogy arab vallás. Iszlám vallás van.

Az iszlámban a homoszexuális kapcsolat bűn, de nem jár ezért halálbüntetés. Egy homoszexuális ember is lehet muszlim.

2021. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
El tudom most képzelni a muszlim meleget, amikor a üdvösségben kap rögtön 10 szűz lányt. Mi a tökömet kezd velük. Bruhaha.
2021. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!