Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mitol fugg hogy egy muzulman...

Mitol fugg hogy egy muzulman no burkat, hidzsabot, nikabot stb. hord?

Figyelt kérdés
ezt a ferj donti el? vagy mitol fugg? ha egy kereszteny no hozzamegy egy muzulman ferfihez, akkor a nonek kell hordania ilyeneket?
2021. aug. 12. 17:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
marmint arra gondolok, hogy egyes nok miert csak a hajukat takarjak el, mig masok csak a szemuknek, vagy annak se hagynak rest
2021. aug. 12. 17:58
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Család és helyi szokások függvényében, illetve a hölgy saját Iszlámjától (hitelveitől) függ.


Abdullah

2021. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Igen, kötelező lesz hordani.

De magadtól is viselni fogod, mert különben nem éreznéd jól magad egyszerre 100 nyálcsorgató férfi között. Kb. mintha építőmunkások között lennél, fürdőruhában.

Annyi a különbség, hogy ott néhányan ütnek is ilyenkor, a rossz erkölcseid miatt.

2021. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Mivel keresztény vagy, ezért én úgy gondolom rád ez nem vonatkozik alapesetben. Az én feleségem ugyanúgy öltözik mint bármelyik másik keresztény nő.


3-as komplett hülyeségeket ír.


Abdullah

2021. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Abdullah, te már sajnos leszerepeltél.

Hiteltelen vagy.

Csak szólok, hogy egy hete ütöttek el (autóval) két nőt azért, mert nem volt rajtuk fejfedő.

Szerencsére túlélték.

(Nem Magyarországon történt persze.)


Leszel szíves nem hazudozni itt összevissza.

Köszönjük.

2021. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

#5: Sok eszed van. Nem tudom jelenleg mi a helyzet, de Bagdadban például simán jártak a lányok térd fölé érő szoknyában a 70-es években. Például...

Ugyanakkor egy szóval sem állítom, hogy ezt bárhol érdmes megtenni, számítanak a helyi szokások mint mondtam.


Dehát valahol történik egy ilyen valóban szörnyű gyilkosság, és ebből már megítélsz 2 milliárd embert.


Éppen te vagy az aki leszerepelt.


Abdullah

2021. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem most szerepeltél le, hanem a múltkor, amikor hosszas beszélgetés után sem voltál képes értelmesen megszólalni.

A kérdező pedig nyilvánvalóan az egész Földet kérdezte, nem azt a pár helyet, ahol már kicsit felvilágosultabbak.

Én is tudom, hogy van olyan hely, ahol már csak a kendő (ami takarja az egész hajat) és a hosszú ruha kötelező.

Kb. úgy, ahogy 100 éve nálunk is kötelező volt.


De a kérdező nem csak erre volt kíváncsi.

2021. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

#7:


Múltkor tudatlanságodnak köszönhetően nem tudtad elfogadni/értelmezni a válaszom. Inkább így mondanám.


Abdullah

2021. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Te így mondanád - én meg úgy, hogy komolytalan, súlytalan ember vagy.

Ami amúgy a mostani írásodból is látszik, mivel csak egyetlen helyszínt vettél figyelembe, holott neked aztán tényleg tudnod kellene, hogy a jelenlegi muszlim világ nagyon is megosztott ebben!

2021. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ha valaki muzulmán lesz akkor csak kell hordja a burkát ha kötelező ha nem. Ahhoz a valláshoz kell alkalmazkodni amiben vagy. Legalább nem kell maszkot hordani ha ott a burka 😃😀
2021. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!