Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Óriási, súlyos hibákat bűnöket...

Óriási, súlyos hibákat bűnöket követtem el(nem szeretném részletezni) javíthatatlan ,jóvátehetetlen bűnök és hibák. Van remény számomra?

Figyelt kérdés

Van remény ? Ha a bűnőkért , károkért amit okoztam másoknak és magamnak. Megbánom ,vezekelek,”letöltöm büntetést esetleg megpróbálok helyes jó úton járni vagy reménytelen a helyzet. Válaszokat előre is köszönöm

N 26



2021. júl. 3. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
De hiszen Abdu ugyanazt írta, mint mindenki más.
2021. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
de ha Allahnak tér meg akkor megette a fene az egészet
2021. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Allah meg Isten meg Jehova meg Manitu az mind ugyanaz, csak más a nevük.
2021. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk úgy hogy felvàzoltam a kérdezőnek egy alternatívàt. Illetve szerettem volna nyomatékosítani, hogy sose adja fel, mert Isten (Allah) megbocsàtó és könyörületes.

Ennyi történt. :)


Abdullah

2021. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Lehet segítségre lesz szükséged drogok, alkohol elhagyásához. Van egy könyv Orsolics Zénó Flash back, maga is drogos volt, megtért, ma segítőként dolgozik.
2021. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13

"Allah meg Isten meg Jehova meg Manitu az mind ugyanaz, csak más a nevük."


Evvel nem értek egyet mert Istennek egy neve van, és egyfélét tanít az embereknek. Illetve egységes és egyféle erkölcsi elvek alapján mutassanak be imádatot neki.

Olyat nem mondott hogy valaki higgye a pokol tüzét, valaki meg ne.

Valakinek szabad paráznának lenni másnak nem, vagy neked lehet 3 feleséged, másnak nem, mert nem abba a kultúrába született....

Akik Isten népéhez csatlakoztak ugyan az vonatkozott rájuk, mint akik "bennszülöttek" voltak.

2021. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Igyekszem jobb emberré válni meg ha helyre hozni nem is tudom amiket elkövettem , újra elkövetni nem fogom
2021. júl. 4. 20:48
 18/19 anonim ***** válasza:
👌👌👌👏👏👏
2021. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
29%
lehet lepontozni gyökszik de akkor is rettentő szánalmasok vagytok ha keresztényként inkább egy mohamedán vallásút propagáltok a keresztény tanok helyett
2021. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!