Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátántól való megkötözés ez?

Sátántól való megkötözés ez?

Figyelt kérdés
Szoval 22 eves vagyok, anyumek elvaltak 12 eve. Es haza koltoztunk anyu szuleihez. Mama es papahoz... anyam dolgozik es en is. Anyukam egyeduli gyerek es en is egyke vagyok ezaltal egyetlen unoka.. sajnos gyerek korom latas serult vagyok egyik szememre mar vak masik -15 dioptrias erre latok 40%ot, mindket fulembe hallokeszulek van, magas vernyomas,! Le vagyok szazalekolva, dolgozok 4 oraba minden heten jarok templomba, a mama es papa nem engedtek sose bulizni, baratnom sem lehet, anyanak se lehet pasija, 12 eve se pasija semmije, nekem baratnom sem lehet a mama ezt mondta: te vak rokkant gyerekem minek nosulnel? Hogy meg tobb vak nyomorult legyen a haznal. Szeret a mama nagyon de le korlatoz ha meg nem hallgatok ra kiall kiabal mindenki halja meg ugytesz majd meg szegyenit bezzeg neki a szomszedok mondjak fiatal gyereket nem hagysz elni te vagy a szemet nem a gyerek! Meg hazudgal ossze vissza, ha 10 percet kesek a munkabol veszekedik hogy hova jarok micsinalok, eszembe se jusson hogy en valamikor nőt erintek, egyebkent a rokonai se beszelnek vele, 6 eve mar ahogyan lakunk rajtunk kivul senki nem lepi at az ajto kuszobot senki se jon ide , attol hogy ilyen beteges vagyok jogom van elni, Isten hogy nezi ezt a dolgot??? Ahogy a mama cselekszik
2021. jún. 26. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én helyedben elköltöznék. Érthető, ha valaki szereti és félti a családját, de a lelki terror nem elfogadható.
2021. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, szerintem is költözz el. Nem lehet így élni.
2021. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Latas serult vagyok nem emelhetek a retina miatt hazimunkakat nem tudnek elvegezni egyedul lehetetlen elnem sajna
2021. jún. 26. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom a helyzeted, szerintem beszélgess a mamádról erről a dologról hogy neked így nem jó hogy üvöltözik veled meg kérdezősködik.
2021. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mamádnak*
2021. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, keresd a megoldást. Ne hallgass a mamádra, mert nincs igaza. NIncs a közeledben segítőszolgálat, akik tudnának segítséget nyújtani akár albérlettel, akár saját magad ellátásában, a házimunkában?
2021. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

Isten keresztje


latni akarja mikor veszited el hitedet es tagadod meg hogy buneidet tetezd a Satannak szolgalj meginkabb

ilyen szempontbol kezdhet "megkotozni"

2021. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!