Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek van arra használha...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

Szerintetek van arra használható matematikai művelet,ami segít abban hogy megtudhassam az esélyét Isten létének vagy léte helyett nem létének?

Figyelt kérdés
Én Ateista vagyok,Istenben nem hiszek,a Tudományban hiszek és eszembe jutott hogy megpróbálnám matematikai bizonyítás alapján eldönteni van-e esélye az Isten létének vagy nem létének,mert bevallom őszintén én az a fajta Ateista vagyok,aki szerint az Isteni létezést mi emberek nem tudhatjuk biztosan,de szeretek számolni.

#Isten van vagy nincs
2021. jún. 6. 00:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, egyébként én az a fajta Ateista vagyok,aki szerint az Isten vagy Istenek léte nem is érdekes mert ha van/vannak, akkor csak egy bizonyos idő elteltével jöhettek létre.
2021. jún. 6. 16:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Van, de emberként ez felfoghatatlan.
2021. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!