Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jordániai muszlimoknál szokás...

Jordániai muszlimoknál szokás a többnejűség?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném nem szeretnék rasszista “hírekben láttam,neten olvastam” és társai hozzászólásokat,csak értelmes válaszokat.

Szóval megismertem egy muszlim vallású arab srácot. Itt tanul Magyarországon, értelmes, kedves srác. Azt mondta nagyon tiszteli a vallását,de már alakulnak köztünk a dolgok és valószínű nemsokára intimebb is lesz a viszonyunk. Komoly kapcsolatot keres és én is, még a randevú fázisában vagyunk. Az lenne a kérdésem náluk mit mond a vallás? Csak házasság után lehet szexelniük? Van olyan hogy többnejűség? Nem tudok sokat a vallásról de kedvelem és szeretném megérteni a látásmódjukat...stb.

Ahány arab ország annyi szokás és nehéz értelmes választ találni.

Előre is köszönöm az értelmes hozzászólásokat!



2021. máj. 31. 03:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon jó olvasni egy tapasztalatot!

Jogos van benne ráció,a többnejűség részben. Az meg a másik ha szerelmes vagy valakibe nehéz megállni hogy ne teljesedjen be úgymond a kapcsolat aminek ugye a testiség is lényeges része.

Köszönöm a válaszod! :)

2021. máj. 31. 18:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. :) Sok sikert!
2021. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nekem jordan baratom van, rengeteg a sztereotipia de igen a csalad resz fontos. es hagyj idot mire megismerkedtek. irj nyugodtan, ha kerdesed van
2021. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia! Együtt vagytok még? Én küzdök egy lassan 2,5 éves kapcsolatomért egy jordániaival.
febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!