Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Szeretnétek...

Keresztények! Szeretnétek beszélni a vallásunkról?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 22:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mert talán Dawkins azt mondta.


Szerinted hogyan lehet megcáfolni azt, hogy Krisztus egy intelligens űrlény volt, aki le tudja magát klónozni és csodákat tenni?

2020. okt. 26. 14:11
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel mit mondott Dawkins.


Nem lehet megcáfolni. Ahogy azt sem lehet megcáfolni, hogy Orbán Viktor valójában egy polip, aki az űrből jött.

2020. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Akkor azt sem, hogy létezik a láthatatlan pizzabolygó? :D
2020. okt. 26. 14:58
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem, azt sem.
2020. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szerinted egyes keresztények miért fenyegetnek jó néhány embert a Pokollal? Mert az erőszakos keresztények miatt, most van az új ateizmus támadó időszaka.
2020. okt. 26. 15:05
 16/24 anonim ***** válasza:
Sokan azért fenyegetik a másikat a pokollal, hogy lehessen kire mutatni, hogy "ott van a rossz!" és elhárítani a felelősséget másra. Aki valóban jóságos akar lenni, az a saját dolgával törődik.
2020. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Azért, mert valójában nem ők írták le. A Bibliát sok száz éven keresztül szerkesztették, rengeteg ember, volt, aki kivett belőle valamit, volt, aki átírt valamit, mert neki úgy tetszett, és volt, aki beleírt valami mást. Te is tudsz egy olyan történetet írni, ahol azt írod le, hogy az általad kitalált karakterek mit "láttak" Az írok állandóan ezt csinálják. Kitalálnak valamit, és valósághűen megfogalmazva leírják



valahol ezt találtam. Mit gondoltok keresztények?

2020. okt. 26. 16:59
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát, ez is egy elmélet.
2020. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Amúgy tudtad, hogy vannak bizonyítékok a mártírhalálra?


[link]

2020. okt. 26. 17:23
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, de nem nagyon kutakodtam utána eddig, mert elhittem így is :)
2020. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!