Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent az hogy Aki másnak...

Mit jelent az hogy Aki másnak vermet ás, maga esik bele?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 13:21
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

38 Nekem meg van a teljes könyv is, bővebben mint amit itt leközölt a szerző.


[link]

2020. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

40 Még csecsemő vagy, még nem való neked a kemény eledel. És ha valamit nem időben kapsz meg, összetörheti a lelkedet, és pont ellentéte következménye lesz, mint amit te szeretnél.


Nem mindent bír elviselni a lélek ha felkészületlen.


Most z első lépéseknél vagy. Még nincs itt az ideje.

2020. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Dehogy tertel te meg.


Sak eljatszod azt mintha...

2020. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

#40


Mihály legyőzi a sárkányt.

7Ezután nagy harc támadt a mennyben. Mihály és angyalai megtámadták a sárkányt. A sárkány és angyalai védekeztek, 8de nem tudtak ellenállni, s nem maradt számukra hely a mennyben. 9Levetették a nagy sárkányt, az ősi kígyót, aki maga az ördög, a sátán, aki tévútra vezeti az egész világot. A földre vetették, s vele együtt letaszították angyalait is. 10Ekkor harsány hangot hallottam az égben: „Eljött Istenünk üdvössége, ereje és országa, és az ő Fölkentjének uralma, mert letaszították testvéreink vádlóját, aki éjjel-nappal vádolta őket Istenünk színe előtt. 11De legyőzték a Bárány vérével és tanúságuk szavával, s nem kímélték életüket mindhalálig. 12Ezért örüljetek, egek, és ti, akik benne laktok! Jaj a földnek és a tengernek, mert oda szállt le az ördög nagy haragjában. Tudja, hogy kevés ideje van hátra.”


Azt mondják az ördög örökké kínozza az embereket a pokolban a démonjaival. de akkor hogy van az hogy eddig a mennyben tartózkodott? meg miért érné meg neki kinozni embereket örökkön örökké?

2020. aug. 16. 16:18
 45/56 A kérdező kommentje:
#43 ha eljátszanám akkor nem irnék ide. már kiolvastam a biblia nagy részét látod nem is ismersz engemet
2020. aug. 16. 16:19
 46/56 A kérdező kommentje:
sokszor imádkoztam
2020. aug. 16. 16:19
 47/56 anonim ***** válasza:

Pont ezt mondom.

Nem attol tersz meg, hogy imadkozól, és félig ki olvastad a Bibliát.


Ráadásul pont az aki megtért,megtisztelő annyira a Szent Bibliát, hogy nagy betűvel írja.


Hol az alázat?

A tudattalok, tanítása?

2020. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
#47 Bocsánat csak feldúltak azzal hogy én idegen embereknek rosszat akarok még azokkal sem tennék ilyen súlyos dolgot akiket ismerek mint pl gyilkosság meg stb... Nem értem miért vádolnak ilyen súlyos dolgokkal
2020. aug. 16. 16:26
 49/56 A kérdező kommentje:
ráadásul rám inkább a gyávaság jellemző tehát még ha akarnám sem tudnám megtenni. Gyávaság meg ugye bün
2020. aug. 16. 16:26
 50/56 anonim ***** válasza:
Tisztán látszik, hogy gyáva vagy. Ők támadnak.
2020. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!