Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha isten azt akarja hogy...

Ha isten azt akarja hogy házasodjak meg az hogyan kivitelezhető a mostani időszakban?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak keresztény társkeresők. Van ismerősöm, aki ilyenen talált párt, azóta már házasok. Sokkal több esélyed lenne egy ilyen oldalon szerintem, mint a manapság megszokott módszerekkel, ha fontos neked a vallás, esetéeg olyan előírások, hogy házasság előtt nincs szex.


Amúgy meg ne legyen bűntudatod, ha nem házasodtál még meg. Régen azért ment mindenkinek olyan könnyen, mert vagyon alapján összekényszerítettek két embert, vagy rögtön hozzáment mindenki az első emberhez, aki megtetszett neki 17 évesen.

2020. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Isten akarja, te meg nem? Vagy azért te is hajlasz rá?
2020. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem Isten akarja, hogy Nősülj, vagy ne nősülj. Szabadon dönthetsz ellene , vagy mellette. Attól függ, hogy az életedben, milyen körülmények között szeretnél keresztény életet élni. Társsal, vagy anélkül.
2020. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a randivonal.hu-n arra szűrtem rá, hogy milyen lány jár rendszeresen templomba.


Eléggé leszűkült a választék. 4 hölgy közül az egyik ma a feleségem, és a gyekeim anyja.


Isten mgsegített az internetes társkeresésben is!

2020. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy minden időszakba. Teszel érte.
2020. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet házasságot kötni. Polgárit is és egyházit is. Eddig is lehetett szűk körben/két tanúval, de most már a korlátozásokat is lazítják.
2020. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!