Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valaki sátánista. Annak a...

Ha valaki sátánista. Annak a temetéseken illendő lenne levenni a pentagrammáját?

Figyelt kérdés

Nem kell a negatív vélemény meg a jaj majd kinövöd szöveg. A sátánizmusnak több ága van és van aki komolyan is veszi. Én komolyan veszem(persze nem az áldozatbemutatós,meg sátáné a föld részét hanem egy sokkal ésszerűnb ágát)

Nemrégibent halt meg a mamám, és holnap lesz a temetés. Ő mindig azt mondta önnmagam legyek,mert mindig viseltem a nyakambaegy pentagrammot nállam ez olyan mint a keresztényeknél a kereszt. Kicsit már kabalamedálnak is tekintem mert egy személyes emlék fűződik hozzá a mamámtól. Viszont nem tudom nem e tiszteletlenség egy temetésre pentagrammal odamenni.


2019. aug. 10. 13:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
magyarázatra*
2019. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%
Attól amúgy,mert még azt mondta legyen önmaga,lehet keresztényként is önmaga.
2019. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok keresztény. Ellenük vagyok. Mamám se keresztény és tudta hogy sátánista vagyok őt nem zavarta. Csak kiváncsi voltam illő e ha felveszem vagy lényegtelen.
2019. aug. 10. 16:34
 14/20 A kérdező kommentje:

Keresztényként sehogynem tudnék önmagam lenni.

De amúgy itt csak azért kérdeztem hogy ha odamegyek egy pentagrammal..most aki nem ismeri a sátánizmust nehogy azt higyje hogy eljöttem a mamám temetésére és tulajdonképpen a sátán jelképével,illetve pártolásával vagyok jelen. Igazából ez futott a fejemben végig. Miután egy barátnőm felhozta.

2019. aug. 10. 16:37
 15/20 AlfonzLiguori ***** válasza:
67%

Kedves kérdező,


A hivatalos alkalmakon általában illik a helyzetnek megfelelően öltözni. Például interjún, munkahelyen.

Ugyanígy nem biztos, hogy egy olyan alkalmon, amikor nagyon sok más gondolkodású ember összejön más érzésekkel egy ilyen jellel jó járni. Jobb a béke, mint a fura tekintetek és eszmék váltása egy ilyen komoly alkalommal.


Némelyek hajlamosak sajnos igen erős érzések megnyilvánulására, idősebbek például. Jobb az ha mindenki elmegy és felidézi azt az emléket, ami kötődik anyukádhoz és megköszöni lélekben, hogy ő volt, megmosolyogtatott ekkor és ekkor stb.


Kedves üdv, remélem tudtam segíteni.

(Ami pedig, hogy miben hiszel, hallgass a lelkiismeretedre és minden rendben lesz..)

2019. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit szimbolizál a láncod?
2019. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
Csinálj amit akarsz. A nagyanyád már hulla, úgyse fogja zavarni a pokolban, hogy neked épp mi van a nyakadban. És mielőtt felháborodnál, hogy jaj szegény nagyi meg a pokol, ahogy te is, ő is úgy döntött, hogy nem kér Istenből, aki a sátánt is teremtette.
2019. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha számodra fontos a viselése, egyszerűen rejtsd el az inged alá. Így téged sem fog zavarni a hiánya, és másokat sem, hogy rajtad van.
2019. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

Igaza van 17esnek, és ha te sem hiszel tovabbra sem akkor te is majd a satannal leszel ha meghallsz. Gondolkodj el tenyleg ezt akarod.. ha igen valoszinu nem tudsz semmit a Satanrol, pokolrol.

A kerdesre valszolva tedd ahogy kenyelmesen erzed magad

2019. aug. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

XD a satanizmus nagyon nem ez...legaláb is én a normális ágat ismerem semmi pokol nincs benne te jó ég. De amugy nem tudtam betürni mert túl rövid vokt hozzá a medál.

Felvettem és végül semmi nem volt. Egyedül a pap dumált hogy térjek meg de megmondtam hogy biztos nem fogok "istent" követni és a szabályai szerint élni egy nemlétező embernek.

2019. aug. 15. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!