Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azzal van gond, ha egy csaj...

Azzal van gond, ha egy csaj jelöl be pasit iwiwen?

Figyelt kérdés
Olyan,aki nem tetszik neki,nincs ezzel semmi hátsó szándék,csak simán bejelölöm...nem fogja azt hinni,hogy akarok tőle valamit vagy hogy gáz vagyok?:)
2008. nov. 13. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne? Ismered az illetőt? Ha igen, nem is értem a kérdést. Ha így akarsz vele megismerkedni, az sem katasztrófa. Legfeljebb nem jelöl vissza.
2008. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hiszen ha ismeritek egymást miért ne jelölnéd be? Ez az oldal pont arról szól!
2008. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azért kell arra a gombra kattintani hogy ismerősnek jelölöm és nem azt hogy bejössz elmegyünk randizni gombot nyomod
2008. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen,ismerem,jön hozzánk át buli előtt
2008. nov. 13. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mér lenne baj , ezen ne törd a fejed! Föleg ha bulizni is jön
2008. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

vicces azt látni hogy valaki ilyenen aggódik.

egy több ezer fös cégnek dolgoztam ahol az új belépöket oktattam egy napig. csinos fiatal nö vagyok, nagyrészt férfiak voltak az újbelépök, és egy 10 fös csoportbol 5 mindig bejelölt. szinte az arcukra sem emlékeztem, de még sem utasíthattam vissza öket, mert akkor mit szólnak, lehet még poénkottam is velük az oktatás alatt.

szóval akit ismersz nyugottan jelöld be.

2008. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja,lehet,kicsit túlspiráztam a dolgot,de igazából arra is kíváncsi voltam,hogy ki hogy szokta jelölgetni a másikat.
2008. nov. 14. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én idegen pasikat is bejelölök, általában örülnek neki.


Akkor is ha nem szólnak, megnézik ki jelöli őket és hízik a májuk tőle :DD


Nincs ebben semmi ciki. Ha pedig valaki azt hiszi akarsz tőle valamit, játszd a hülyét és mondd : én csak ismerősnek jelöltelek, nem értem miért olyan nagy dolog ez? másokat is bejelölök, ez az oldal arról szól. Miért te mit hittél? :)))

2008. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én alapvetően abból indultam ki ennél a kérdésnél,hogy múltkor bejelöltem egy srácot,aki közel lakik hozzánk,és már beszéltünk is,és bulin odajött,és elkezdi:Láttam,bejelöltél iwiwen...és mindezt úgy,mint aki valami hátsó szándékot rejt emögött,szóval így sejtelmesen mosolygott hozzá,meg minden.Szóval nekem semmi hátsó szándékom nem volt ezzel.

mégis ezek szerint azt hiszik egyesek.

2008. nov. 28. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!