Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tehetnék az ilyen nevetőgö...

Mit tehetnék az ilyen nevetőgörcsök ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy olyan problémám, hogy olyan helyzetekben jön rám a röhögés, mikor nagyon nem illene. Például egy társaságban egy súlyos beteg emberről beszélgettek a többiek, és olyan nevetőgörcs jött rám,hogy majd megfulladtam. Pedig nyilván nem akarok kiröhögni egy beteg embert. Ennél még sokkal rosszabb amikor valaki szemtől szembe beszélget velem és egyszerűen elröhögöm magam. Pedig nem akarom meg nem a másik ember ellen szól ez. Olyan is volt hogy orvosi rendelőben ültem és egy szegény nő összerogyott és nekem meg be kellett szaladnom a mosdóba,mert iszonyat röhögés jött rám. Nagyon kellemetlen és persze iszonyat szégyellem magam mindig.

2019. ápr. 29. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az esetedben egy jó nagy verés bizonyára használna...
2019. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, igen verès... Aztán majd mindenen sírna, nem nevetne.

Kèrdező próbáld kontrollàlni magad.

2019. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!