Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » H megbeszéltünk egy találkozót...

H megbeszéltünk egy találkozót kávézóban ki fog fizetni?

Figyelt kérdés

Foglaltuk egy fotózást , megkért az úr hogy találkozzunk előtte személyesen egy egyeztetésre , megkérdeztem mikor lenne alkalmas stb illetve hol.

Azt mondta üljünk be egy kávézóban a téren. Megbeszéltük az időt. Azonban most érdekel , a számlát melyikőnk kérje majd el? Kellemetlenség elkerülése végett.


2019. márc. 5. 12:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi 3 fotóssal is találkoztunk, az első kettő nem volt szimpatikus, nem is fizettük a kávéját. A 3. már jó volt, szerződést is írtunk és őt meghívtam a kávéra.
2019. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 TappancsMancs ***** válasza:
Igen 11, így csináltad, csak ez nem ad válasz arra, hogy alapvetően kinek illene fizetnie.
2019. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Fizette , nem is volt kellemetlen egyből mondta hogy akkor azt hiszi mindent megbeszéltünk , és kérte a számlát néztem is a páromra , hogy na mennyit aggodalmaskodtunk feleslegesen. Megköszöntük és távoztuk.
2019. márc. 10. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!