Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha én metál zenét hallgatok...

Ha én metál zenét hallgatok illik-e a stílusomhoz a snapback sapka?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik de a feleségem szerint így is nagy a fejem ez a sapka meg csak ront az összképen. Ja és nem metálodhoz illik. Szerintetek?

2019. jan. 23. 16:03
 1/4 Molyember ***** válasza:
A kérdés alapján azt hittem, 14-15 éves vagy, erre kiderül, hogy feleséged van. Szerintem vedd fel nyugodtan, nem nagyon tud rontani a helyzeten, te meg jól éreznéd magad tőle.
2019. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia molyember. Igen, vicces de feleségem elég rosszindulatú tud lenni néha... Amúgy 32 múltam csak érdekel ki mit gondol erről...
2019. jan. 23. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

én is metalt hallgatok, és szoktam hordani. Megfordítva is. A hajam is hosszú ráadásul, pont ezért jobb ez, mint a sima baseball sapka.

semki nem mondta, hogy csak a rapperek hordhatják. Persze ha beöltözöl mondjuk valami kiss-es hardrock bőrszerkóba, acélbakanccsal, kimaszkolt arccal akkor a full cap hülyén néz ki (mondjuk az már alapból hülyén néz ki sapka nélkül is XD) szóval stílust ne keverd, de a tény hogy metalos vagy nem számít szerintem.

2019. jan. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Bocsi a késő válaszért! :D


Szerintem simán bele illik ha tudod kombinálni! Fekete motoros bőrdzseki, fekete több helyen szaggatott csőnadrág, fekete vans cipő(k), szürke vans vagy fekete sex pistols, depresszió kapucnis pulcsi, 26mm fültágító mind két fülben és egy száj piercing, felül hosszú haj ami oldalra el van tűrve, oldalt rövid pár mm... Én nagyjából ezzel a stílussal szoktam hordani a snapbackemet mások szerint jól áll de hogy tényleg így van e azt nem tudom :D Hogyha te bakancsos rocker vagy akkor mondjuk nem hiszem hogy jól állna. 17/F

2019. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!