Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki edzőteremben nem...

Ha valaki edzőteremben nem használ törölközőt, rászólhatok? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szokott bejárni egy srác és egy lány, pár, egyikük sem használ törölközőt (alapdolog, teremben is ki van plakátolva, hogy kell). Tegnap a lábtoló gépet szerettem volna használni, előtte a srác volt ott. Mikor végzett, odamentem, és egy jó nagy izzadtságfolt ékeskedett rajta. Inkább nem azt használtam... Legközelebb ha ilyen lesz, rászólhatok, hogy menjen oda és törölje le (esetleg legközelebb jegyezzem meg, hogy törölközőt sem ártana használni), vagy hagyjam? Lány vagyok, tehát simán belém köthetne a srác emiatt, a csajnak meg nem vagyok szimpatikus (a tekintete és velem való viselkedése alapján), szóval ki tudja, hogy felrúgna-e az öltözőben :D
2019. jan. 14. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szóljál nyugodtan, hogy nem megfelelő állapotban hagyta ott a gépet. De normálisan szóljál. Nem hiszem, hogy beléd kötnének, pláne, hogy felrúgnának :D Nem szokás.
2019. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az edzőteremben nincs egy alkalmazott se ? Annak kell szólni és nem nem utána, hanem rögtön, hogy íme egy edzőtárs, aki nem használ törülközőt. Ha nem engedelmeskedik, akkor kitiltják.
2019. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy nálatok alap dolog meg ki van plakátolva, amikor én jártam régen pár évig akkor elvétve láttam csak (pedig esküszöm nem egy putris helyre jártam). Na mindegy, ha ki van plakátolva akkor nyugodtan szóljál! Nem kell bunkón, nem kell lecseszni őket, szerintem érteni fognak a szép szóból is...
2019. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az mindig jelzés értékű, ha ki kell ezt plakátolni... nyilván oka van, és annak is ha nem kell kiplakátolni.

Nem akarok ujjal mutogatni, de ez belső igény, hogy magad után ne hagyj trutyit, mert CIKI! Ha ezt valaki nem érzi, az neveltetés és egyéb tényezők kérdése. Persze hogy szólhatsz... de ha ki van plakátolva, oly mindegy, hogy szólsz vagy sem, max ő magában lese(kk)fejez, ő meg továbbra is az marad. :D :(

2019. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!