Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » "Külföldi magyarok segítsége"?

"Külföldi magyarok segítsége"?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt vettem észre, hogy bármilyen országról legyen szó, közel vagy távol, folyamatosan a magyarok segítségét keresik.

Nem anyagiakról van szó, hanem arra számítanak hogy ,a Magyar Népmesékből ihletve egyből gróffá válnak és boldogan élnek míg meg nem hónak.


Ahogy a jó öreg mondás tartja, a magyar legnagyobb ellensége külföldön a magyar.


Fejtsétek ki véleményeteket ezen témán jópár mondatban


2019. jan. 7. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd értelmesen, KI kér segítséget és KITÖL?


Ugyanis ilyet még nem tapasztaltam, csak olyan, hogy itt "Nyugaton" minden (ajtónál becsöngetö) kéregetö magyar (megfelelö szen ig-zal!), gyüjtögetö cédulák (postaládába dobva) magyar családoknak gyüjtenek használt TV-töl az autógumiig mindent, stb.

2019. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

most írtam, hogy nem anyagiakról van szó, hanem folyamatosan klubokat nyitnak, tanácsokat kérnek, az ország nyelvét nem hajlandóak megtanulni

Pl. az USÁban ,olyan szarul beszélik a nyelvet hogy ihaj, migránsoznak, Trumpoznak, néptáncklubokat hoznak létre, és közben magyar zászlókat tartanak, közben elhagyták a hazájukat.

És én sem lakom Magyarországon már, két évtizede, de legalább hajlandó voltam alkalmazkodni az új körülményekhez

2019. jan. 7. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert aztán annyira fáj a néptánc meg a magyar zászló,mint egy bomba vagy nemi erőszak... Hogy milyen mocskok vagyunk.
2019. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!