Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én gyűlölöm a nemzeti...

Csak én gyűlölöm a nemzeti ünnepeket?

Figyelt kérdés
Csak én nem szeretem a nemzeti ünnepeket? Például Március 15 vagy Augusztus 20. Nem szeretem őket kicsit se. Különösen ha hétköznapra esik. Nem lehet semmit csinálni. Nincs semmi nyitva. Otthon üljek és nézzem azt abba a rákos TV-be azt, hogy JóskaPista kap ilyen meg olyan keresztet. Meg Orbán elmondja a rizsáját. "Kit érdeke?!" Egyáltalán van aki nézi még a TV-t ilyenkor. Kitaláltam elmegyek vonatokat fotózni mivel érdekelnek a vonatok, buszok, villamosok, metrók. Erre itt közlik velem, h augusztus 20 van. Ünnepi menetrend van várjak 3 kib*szott órát. Pedig 30 percenként szokott jönni a vonat egy sima hétköznapi napon. Felment bennem a pumpa. Eddig se szerettem a Nemzeti ünnepeket, de most végképp gyűlölöm őket. Az egész egy hatalmas unalom. Válaszokat előre köszönöm.

2018. aug. 20. 15:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Te meg egy konzumidióta. Istvánbá a környéken lakik. 2.mondta ha szeretnék menni vele szolgalatba akkor szóljak. Mivel unatkoztam tudtam h szolgalatba van, ezert szoltam neki, hogyha beer az allomasra mennek vele. O mondta h nyugodtan.
2018. aug. 20. 17:41
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem Istvánbá vasutas de neki sem jött le, hogy ünnepnapokon ünnepi menetrend van...


Logikus.

2018. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De ő tudja. Ő inkább csak rühelli az ünnepi menetrendet. Olyankor megborul minden. Azt is felültetnénk a vonatra, aki kitalálta, hogy ünnepnapokon csak 4 óránként menjenek vévig a vonatok a teljes vonalon. A többi időben csak a vonal feléig, Dabasig járnak le a vonatok.
2018. aug. 20. 18:31
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Te tényleg degenerált vagy... sok sikert a való világban.
2018. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lehet semmit csinálni."

De igen, lehet, mi strandon voltunk, este meg megnéztük a tűzijátékot. Rajtad múlik, mivel foglalod el magad.


"Nincs semmi nyitva."

Azt az egy napot kibírod.


"Otthon üljek és nézzem azt abba a rákos TV-be azt, hogy JóskaPista kap ilyen meg olyan keresztet. Meg Orbán elmondja a rizsáját. "Kit érdeke?!" Egyáltalán van aki nézi még a TV-t ilyenkor"

Ki mondta, hogy nézz TV-t? Senki sem kötelez rá, nekünk például nincs is TV-nk.

2018. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Én sem szeretem,még templomba se szeretk elmenni Szent István napkor,mert ott van boldog-boldogtalan aki egyébként nem jár és azt nézik ki mibe van felöltöve,meg mindenfelé néptömeg van.Van akinek ez bejön, szereti.Ilyenkor inkább elvonulok, otthon maradok.
2018. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Hú micsoda csapás! Van 5 vagy 6 nap az évben mikor nem tudsz vonatot fotózni! Szegény srác! Sebaj komám hívd fel ilyenkor Pista bácsit és menj el vele vonatozni, csak ne tekerd össze-vissza a kormányt nehogy elgörbüljön a sín!
2018. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!