Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én gyűlölöm a nemzeti...

Csak én gyűlölöm a nemzeti ünnepeket?

Figyelt kérdés
Csak én nem szeretem a nemzeti ünnepeket? Például Március 15 vagy Augusztus 20. Nem szeretem őket kicsit se. Különösen ha hétköznapra esik. Nem lehet semmit csinálni. Nincs semmi nyitva. Otthon üljek és nézzem azt abba a rákos TV-be azt, hogy JóskaPista kap ilyen meg olyan keresztet. Meg Orbán elmondja a rizsáját. "Kit érdeke?!" Egyáltalán van aki nézi még a TV-t ilyenkor. Kitaláltam elmegyek vonatokat fotózni mivel érdekelnek a vonatok, buszok, villamosok, metrók. Erre itt közlik velem, h augusztus 20 van. Ünnepi menetrend van várjak 3 kib*szott órát. Pedig 30 percenként szokott jönni a vonat egy sima hétköznapi napon. Felment bennem a pumpa. Eddig se szerettem a Nemzeti ünnepeket, de most végképp gyűlölöm őket. Az egész egy hatalmas unalom. Válaszokat előre köszönöm.

2018. aug. 20. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

A hiba benned van, ha nem tudod magad értelmesen elfoglalni! Keress valami normális hobbit és akkor nem kell vásárolni, meg valahová menni, egyedül is képes leszel arra, hogy egyedül is el legyél, ne mindig másnak kelljen szórakoztatni téged.

Söt, akár olvasni is lehet - ez otthon is megy, nem kerül semmibe és érdekes.

2018. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 követ62 ***** válasza:
92%
Én kimondottan szeretem, de leginkább, ha hétköznapra esik. Így több nap jut pihenésre.
2018. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Felesleges emiatt utálni ezeket az ünnepeket. Karácsonykor is nehéz a közlekedés, és a tömeg is sokkal nagyobb.

Ereszd el magad, ne stresszelj minden apróságon.

2018. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-a válaszoló. Igazad van. Beszeltem Istvan bacsival szolgalatba van mondta, h uton van felenk. Igyak meg egy sort mire ideer aztan felvesz a mozdonnyal es megyunk vonatozni. Nem stresszelem magam csak en mindig a tomegkozlekedes szempontjat nezem, mert nekem az a HOBBIM draga elso valaszolo. Karaktereket bocsanat, h nem irtam ki csak telefonrol vagyok es ki nem allhatok potyogni rajta.
2018. aug. 20. 16:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A közlekedéssel sokszor van baj, nem kell hozzá ünnep. Nekem is van jó ismerősöm ezzel a hobbival. Viszont ilyenkor javaslom, hogy gyalog jár, mert nagyon szép képeket készíthetsz.

3#-mas válaszoló voltam.

2018. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A tv-t még hétköznap se nézek.
2018. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, nem kell mennem dolgozni, és fizetést is kapok.

Orbán meg azt mond amit akar a tévében, legutoljára középiskolás koromban ültem le a tévé elé, hogy most nézem.

Ha érdekelni Orbán rizsája akkor letölteném valahonnan

2018. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Duenna ***** válasza:
19%
Ilyen egy tipikus liberális nyálcsorgató konzumidióta. Gyűlöl mindent, ami nem az ő kedvenc időtöltését szolgálja. Egyelőre csak a mindent gyűlöli, legközelebb embereket is gyűlöl, aki nem az ő kedvenc időtöltését szolgálja. Hajrá!
2018. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ha téged egy nemzeti ünnepen meglep, hogy ünnepi menetrend van akkor menj vissza a kisegítőbe ahelyett, hogy idefosod az egoista rinyálásod.
2018. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Vagy te már egy egoista
2018. aug. 20. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!