Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok (15-25 évesig), ti...

Lányok (15-25 évesig), ti hány éves kortól magáztok egy férfit?

Figyelt kérdés

Vagy mitől függ? Pl egy 30 évest magáztok? Ha igen akkor egy 28 évest?


hogyan döntitek le hogy amikor odalépsz az illetőhöz, akkor lemagázod e?


2018. júl. 16. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

32 éves férfi vagyok. Kinézetre 20-25 körüli. Jó, utolján egy kis italellátó vendégegységben akartam egy pohár sört inni-erre elkérik a személyimet.

Arra viszont felfigyeltem a kisebbek (12-18) előszeretettel tegeznek 25 fölött már szószerint magáznak.

Ez függ az ember neveltetésétől, milyen körből jön.

Alig az 1950-es évekig a gyerekek még a szüleiket is magázták. Ma is "divatos" ha a szülő az apósát, anyósát magázza.

A tegezés bensőségesebb viszony, a magázás viszont a tisztelet kinyilvánítasa.

Egy 30 évesnek kellemetlen lehet egy 12-25 éves magázása, főleg a 25 éves végletről, de egy 50 éves ne akadjon ki ha egy 2× vagy 4× fiatalabb "lecsókolomozza"


32F

2018. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!