Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok (15-25 évesig), ti...

Lányok (15-25 évesig), ti hány éves kortól magáztok egy férfit?

Figyelt kérdés

Vagy mitől függ? Pl egy 30 évest magáztok? Ha igen akkor egy 28 évest?


hogyan döntitek le hogy amikor odalépsz az illetőhöz, akkor lemagázod e?


2018. júl. 16. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

emberfüggő, a férfin múlik milyen társadalmi/világnézeti helyzetben van. sznob huszonéves kisfiúk is elvárhatják a magázást, főleg ha olyan munkapozícióban vannak.

Lazább 50-es emberek meg ki fogják kérni maguknak, hogy mi az, hogy te magázol engem?

26f

2018. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én elvárom, hogy a munkahelyemen magázzanak (persze nem a kollegáim), vagy egy boltban vagy egy ügyintézésnél, vagy akárhol. Ugyanakkor nem tartom magam sznobnak.

De én is magázok mimdenkit még a nyilvánvalóan 18 év alattiakat is.

23/F

2018. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

az hogy nem tartod magadat sznobnak, attól még sznob vagy. Ha elvárod mástól a magázódást aki fiatalabb nálad az krvára sznob dolog.

lemagázni egy 18 évest egy olyan dolog, hogy vagy tanár vagy, vagy magamutató sznob.

2018. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy honnan ismerem. Pl apuám barátjait tegezem, de ha munkások jönnek

A tanáraimat is magázom, pedig valamelyikük 25 éves.

Alapjáratom az ismeretlen férfiakat, kb 25+-től magázom, aztán legfeljebb átváltunk tegezésre.

17/L

2018. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hopp...

+ ha munkások jönnek, őket magázom.

2018. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha az illető tegezve köszön akkor én is tegezem ha magáz akkor magázom
2018. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én fiú vagyok. De én úgy gondolom, hogy naggyából a te korodbeliekkel tegezz, a kicsit idősebbekre magázz. Abból úgy se lehet semmi gond. Max azt mondja, hogy tegezzetek és kész.
2018. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ez sok mindentől függ szerintem, pl en a tescoban kasszázom, de alapból sokszor meg sem tudom állapítani, hogy hány évesek lehetnek. De amúgy nálam változó. Van mikor a fiatal szülőket magázom, van mikor tegezem. De szerintem biztos volt mar olyan is, hogy fiatalos 40 körülit letegeztem. Igazából szerintem a kisugárzás is dönt nálam.

19/l

2018. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor itt a fiataloknak írom, hogy a 30-50 közöttieknek nagyon rosszul esik, ha magázzátok őket!

minden egyes magázással csak egy újabb tőrt döftök a szívükbe.

2018. júl. 21. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam ezt nem az illető neme, hanem a szituáció dönti el. Én 22 éves lány vagyok, de utálom, mikor tegeződnek velem a drogériákban, mekiben stb. Ismeretleneket alap, hogy magázok.
2018. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!