Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy postán dolgozónak milyen...

Egy postán dolgozónak milyen ruhát kell hordania aki az ablaknál ül?

Figyelt kérdés
A fehér ing gondolom mindenkinek egységes. De alul mi van rajtuk ? Pl fekete cicanacit szoknyával hordhatnak? Vagy félhosszú cicanacit? És szandált? Vagy milyen cipőt hordhatnak? És milyen alsó ruházatot?
2018. máj. 9. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A vállalati dresszkód szerintit.
2018. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az mi?
2018. máj. 9. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit a posta előír.

Ha van kötelező formaruha, akkor azt a munkáltatónak biztosítania kell.


Amúgy ülj be nyugodtan cicanaciban, csak ne csodálkozz, ha hangosan röhögni fognak, amikor felállsz.

2018. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért mi vicces van abban? Én nem hordok mást cicanacin kívül, más ruhám azon kívül nincs is, interjúra is abban voltam
2018. máj. 9. 22:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze nem magában veszem fel mindig veszek rá egy szoknyát
2018. máj. 9. 22:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem bírom más nadrág anyagját csak a cicanacit bírom magamon elviselni főleg ha ülni kell akkor meg főleg csak azt bírom elviselni. Farmerból a gumisat sem bírom az anyagja miatt :/ valahogy én csak ezt a vékony nyúlós anyagot tudom megtűrni magamon.. de azért ez durva h azt mondod h nevetséges a cicanaci :/ mert szerintem elegánsan is tud lenni a megfelelő kiegészítőkkel.
2018. máj. 9. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudnod kell és figyelembe kell venned, hogy azoknál a cégeknél, ahol előírásos a kötelező viselet, csak egy mód van annak megkerülésére. Ezt az egy módot úgy nevezik: 'felmondás'.

Menj be egy nagyobb postahivatalba és figyeld, hogyan járnak-kelnek a dolgozók.

Ám még ez sem 100%-os megoldás, mert minden főnök saját hepp-pel rendelkezik.

2018. máj. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a színes haj is kizáró ok? Jövő héten kezdek és mikor felvettek már kopott volt a hajam de egyébként lila szokott lenni csak halvány vörösesre kopik.
2018. máj. 10. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!