Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kell tükörben pózolni?

Miért kell tükörben pózolni?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet megkérni valakit, hogy fényképezze le??


/nem tudom jó-e a kategória, de fogalmam sincs hova kellene../


2010. jún. 14. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Gyorsabb, egyszerűbb
2010. jún. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
ez ma a "menő"
2010. jún. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
rajosabb
2010. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Nincs a mobilukon önkioldó

vagy nem tudják mi az

2010. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

de hülye itt mindeki xD

én is szoktam, így könnyebb jól eltalált képet csinálni, nem kell 20-szor fotózni hogy legyen egy jó kép.... ennyi.

2010. jún. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nincs egy barátjuk, aki lefényképezné őket. Így marad a tükör...
2010. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igénytelen, de bizonyos körökben ez a menő. Mi a párommal úgy fotózunk, hogy messzire tartom a kamerát és találomra. Mindig jól sikerül, kivéve, ha rajtamarad a zoom.
2010. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te pl. hogy csinálnád ha pároddal akarsz közös fényképet, mikor csak ketten vagytok? Mi mondjuk sosem használtunk tükröt erre a célra, éppen ezért sokadszorra szokott csak sikerülni, vagy használom a telefonomat, amelynek van elöl is fényképezője, de az meg csak VGA képeket csinál.
2010. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Az a legszörnyűbb, hogy senkinek meg se fordul a fejében, hogy a telefon kijelzőjének a tükörképe elég lenne egy egész komoly önfotóhoz, és nem lassabb önkioldóval sem, mert az első sikerül. Oké, néhány másodperc, ami bőven elég belőni a kompozíciót, nézni a visszaszámlálást a tükörben, és az utolsó előtti pillanatban az előre eldöntött irányba nézni a teló helyett. Kééész...
2010. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy ha már tükör előtt állnak, akkor a kijelző a tükör felé néz, és látja a tükörben, hogy áll a kép, és a telefon/fényképező se lesz a képben.
2010. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!