Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha felhívom az orvosomat...

Ha felhívom az orvosomat telefonon a teljes nevemen mutatkozzak be?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást,a privát telefonszámán szoktunk konzultálni,a számom is elvan mentve a telefonjába.Az utóbbi konzultációk alkalmával nem mutatkoztam be,mert folyamatosan jártam, így amikor hívtam fölösleges volt bemutatkozni,meg általában ő hívott vissza.Tegeződünk is,így kicsit gond a köszönés is vagy mondjam egyszerüen azt : szia itt x.y....

2018. ápr. 19. 22:37
 1/4 Flagstaff ***** válasza:
Szerintem igen. Szia, Gipsz Jakab vagyok...
2018. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan számot hívok, ahol el van mentve a nevem, mert közeli ismerősök vagyunk, általában úgy szólnak be a telefonba, hogy szervusz XY. Akkor meg minnek bemutatkozni? ha engem hív ilyen szám, én is azonnal jelzem, hogy tudom, ki hívott. Tehát a nevén köszönök neki.
2018. ápr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

>> Tegeződünk is,így kicsit gond a köszönés is...


Ez már furcsa, hogy még így is gond. Egyébként teljes neveden mutatkozz be. Ha el is van mentve, az a maroktelefont jelenti. A rendelőben más is lehet, aki felveszi és a telefonközponthoz többnyire vonalas telefonokat kötnek be. Meg aztán így illik...

2018. ápr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy #3-as irja. Szia helyett szervusz.
2018. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!