Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok a fiúk közötti...

Mit gondoltok a fiúk közötti baráti pusziról?

Figyelt kérdés
elsősorban köszönésnél (pacsi és két puszi). Úgy látom, egyre elterjedtebb.
2018. ápr. 1. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Magyarországon, azon belül is főleg Pesten van nagyon elterjedve. Nálunk, Szlovákiában hetero férfiaknak eszükbe nem jutna egymást megpuszilni, valahogy így alakultak ki a szokások. :D
2018. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Férfiatlan.
2018. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Semmit se.
2018. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
B uzis.
2018. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Orrba is basznám ha haverom odajönne hogy megpusziljon
2018. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kivéve egy születésnapon való ajándék-átadási puszit, kimondottan utálatos.
2018. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Mindig megpusziljuk egymást a fiúhaverjaimmal, és nem vagyunk buzgó csávók. Nem kell olyasmit látni egy ártatlan baráti üdvözlés mögé, ami nincs mögötte.
2018. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Mindig is volt egy ilyen korszaka a fiúknak,persze nem mindenki ment bele,de ez 30 éve is így volt.

Én is utáltam,köcsögös.

2018. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Oroszos szokás, a II. világháború előtt soha nem volt ilyen nálunk, csupán családon belül esetleg, gratulációk alkalmával, de az sem volt jellegzetes, vagy általános.

Mulatságos látni filmen, ahogy Brezsnyev öleli csókolja a Honeckert és viszont.


Volt már részem benne, de olyan kellemetlen visszautasítani is, ha különben amúgy baráti a viszonyom az illetővel, hiszen a barátság megnyilvánulása ez is és úgy tűnhet, hogy magát a barátságot utasítja el az ember, ha nem kér a puszikból.

Annyi jó azonban van benne, hogy ha ilyen könnyen meg a társaságban a testi kontaktusba lépés, akkor fiú-lány puszi sem maradhat el és az ilyen ismerkedés rögtön kifejez egyfajta intimitást, megtörik a jég és szinte idegenekkel is azonnal bizalmasabb a kapcsolat, olyan befogadásszerű jellege van, mint mondjuk régen a hippiknél.

Azt pedig mindig ki akartam próbálni, hippitanyán élni, kár, hogy már aligha lehetséges.

Meg aztán már öreg is vagyok hozzá.

2018. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!