Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elon Musk törölte a Facebook...

Elon Musk törölte a Facebook oldalát a Teslának és a SpaceX-nek, szolidaritásból nekünk nem kéne ugyanezt tenni?

Figyelt kérdés

#Facebook #törlés #Tesla #Elon Musk #facebook oldal törlése #facebook delete
2018. márc. 25. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ki Ő neked hogy utánoznod kell amit ő csinál? Ha kútba ugrik, akkor te is? Az egész Facebook-hiszti ami most van le fog csengeni pár nap alatt, és el lesz felejtve. A már kezelhetetlen függőket úgysem érdekli, csak kapják meg a napi adagot. Arról nem beszélve hogy a szinte monopolhelyzete miatt nincs is olyan értelmes oldal ahová át lehetne csak úgy migrálni. Azt pedig ne gondold hogy máshol máshogy működnének a dolgok.


Viszont ez a "törlöm magam, mert most ez az aktuális trend" inkább szánalmas dolog. Szerinted szolidaritás, szerintem egyszerű csordakövetés, te is azt csinálod mint egy droid: ha azt mondják töröld magad akkor törlöd. Ha szolidaritás van és ki lehet tenni a zászlót a profilképedbe akkor kiteszed, mert trend és azt utánozod. Ha egy véleményvezér elfingja magát és azt mondja hogy csináld ezt-azt, te azt csinálod.


Ha akarod, töröld magad. De ne azért mert Elon Musk törölte magát és te is akkora megviágosodást kaptál hirtelen az agyadba az ő dicső tettei után, hogy akkor már te is törlöd, nehogy lekésd a divat-vonatot.

2018. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Ha te úgy gondolod, hogy emiatt törlöd a sajátodat, hát rajta. Azt hiszem az az én döntésem, hogy miért törlöm, szerintem ez nem olyan dolog.

PS: azt ugye tudod, hogy a saját, személyes fiókját viszont nem törölte?

2018. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak, akik szolidaritásból regisztráltak, amikor Elon Musk a Teslát és a SpaceX-et regisztrálta, most mindenképp a törlés lenne a helyes lépés!
2018. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem csak én nem értem, de most tényleg azon megy a balhé, hogy páran megint rácsodálkoztak, hogy amit megadsz magadról a facebooknak, azt tudni fogja a facebook?
2018. márc. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez még az az agyi szint, aki telepíti a "mi az indián neved?" alkalmazást, elolvasás nélkül megad minden jogosultságot neki, majd egy idő után felháborodik hogy milyen alapon "éltek vissza" vele. Közben ő adta az önkéntes hozzájárulását hozzá.
2018. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért törölte, mert az önvezető Teslával befuccsolt. De lehet, hogy őt törölték, mert írt a migráncsokról.
2018. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!