Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baj, ha sokat mondom neki,...

Baj, ha sokat mondom neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna ha egy nagyon jó fiúbarátotok úgy köszönne el, hogy jóéjt, szeretlek. Ezt legfőbbkép lanyoktol kérdezem.
2018. jan. 15. 21:05
 1/3 anonim válasza:
Ha tudom, hogy tényleg csak baráti a kapcsolatunk, és régóta ismerjük egymást, akkor nem :)
2018. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy ne csináld! (elköszönésnél biztos ne, de a semmiből amúgy se, csak akkor, mondjuk ha valami baja van, vigasztalod, vagy valamiért legitimálja a helyzet)


Nem vagyok lány, de higgy nekem. (Ha nagyon akarsz valamit mondani, akkor mond, hogy fontos neked, de azt se elköszönéshez és mértékkel)

2018. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát én nem tudnám hová tenni hogy miért mondja ezt még akkor is ha nagyon jó barátságban vagyok vele.De ezt mindenki maga dönti el hogy mire gondol mikor ezt mondják neki.
2018. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!