Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tömegközlejedési eszközön...

Tömegközlejedési eszközön illetlen, ha nem szembe ülök beszélgető partneremmel?

Figyelt kérdés
Jöttünk a suliból, mikor a buszon találkoztam egy csaj ismerősömmel. Mellé ültem beszélgetni. Végül osztálytársam leszólt - illetlen, hogy nem vele szembe ültem le beszélgetni, mikor szabad volt a hely...én úgy éreztem tömegközlekedési eszközön nincs jelentősége... 15F
2017. nov. 16. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok ilyenről.
2017. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy illetlen.
2017. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, lehet csak irigy volt a srác, hogy csajjal bestélgetek :)
2017. nov. 16. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éppen az az illöbb, ha mellette vagy, mert úgy kevésbé hangosan tudtok beszélgetni és mások nem hallják, illetve öket ekvésbé zavarjátok. De igazánból mindegy, ahogy nektek jobb
2017. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy elég buta, ugyanis tudhatná, hogy ezt étteremben szokás nem pedig buszon. Ilyen amikor valaki arcoskodni akar, nulla aggyal.

33/n

2017. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, egészen megnyugodtam! :)
2017. nov. 16. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Van, aki meg pont azt venné tolakodásnak, ha szembe vele ülsz le, és végig bámulsz bele a képébe. Még ha ismerős is. Lábát se tudja rendesen kitenni tőled, stb. (És igen, valóban jobban lehet egymás mellett sugdolózni, ha nem tartozik a téma a fél buszra.)
2017. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!