Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Minden nap megiszom munka...

Minden nap megiszom munka közben kb.3 dl rumot?

Figyelt kérdés

Viszont szabadnapokon soha nem iszom(csak haverokkal néha), és nem is kívánom. Akkor én most alkoholista vagyok? Ez amúgy kb 10 éve megy, de én nem érzem magam alkoholistának. Szerintem nincs ezzel gond, és jól érzem magam tőle.


30 F



2017. szept. 23. 07:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Másfél deci pálinka reggel, három deci rum napközben, az közel fél liter tömény naponta.

Örülhetsz, hogy bírod, de ha megharagszol, ez akkor is alkoholizmus.

Lehet, hogy nem érzed, lehet, hogy nem remeg a kezed, de a májad rövid időn belül jelentkezni fog, erre számítanod kell!

2017. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem örülnék, ha megsínylené az egészségem, és valószínűleg igazad van a májamat illetően. De erre egy megoldás van, hogy mostantól nem iszom semmit. Az meg nem jó. Inni pedig jó. Én se vagyok hibátlan.
2017. szept. 25. 23:40
 13/14 A kérdező kommentje:
Viszont, ha kezdi megadni magát a májam, abba fogom hagyni
2017. szept. 25. 23:40
 14/14 anonim válasza:

kérdező, csak ne legyen akkor már késő...

ennyi tömény nem tesz jót neked hosszú távon, az biztos.

én a helyedben minél hamarabb vízre vagy teára cserélném a kulacsom tartalmát.

2017. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!