Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Minden nap megiszom munka...

Minden nap megiszom munka közben kb.3 dl rumot?

Figyelt kérdés

Viszont szabadnapokon soha nem iszom(csak haverokkal néha), és nem is kívánom. Akkor én most alkoholista vagyok? Ez amúgy kb 10 éve megy, de én nem érzem magam alkoholistának. Szerintem nincs ezzel gond, és jól érzem magam tőle.


30 F



2017. szept. 23. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre, főnök tudja?

Amúgy alkoholistának számítasz bizonyos szempontok szerint, de ha nem jelentkeznek elvonási tünetek, akkor én nem neveznélek annak.

2017. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
aki munka közben megiszik 3 dl rumot az kőkemény alkoholista.
2017. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholizmus alapvetően pszichológiai dolog. Tehát ha az alkohol befolyásol téged a munkahelyeden, a magánéletben, abban hogy hogy tervezed el a napodat, az már alkoholizmus.


Mindenesetre napi 3 dl rum az egészségre is marhára káros. Bocsánat hogy ezt kell mondanom, de emiatt évekkel, évtizedekkel hamarabb fogsz elhalálozni mint rum nélkül...

2017. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, alkoholista vagy! Nem bántásból mondom, de ha ez nem teszik, akkor hagyj ki egy hetet, és te is fogod tudni a választ.
2017. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Néha kihagyok egy hónapot, nincs semmi bajom. Nem sóvárgok, nem remegek
2017. szept. 23. 15:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen munkakörben dolgozol?
2017. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Livejasminnel vagyok admin
2017. szept. 24. 09:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az, aki reggelente másfél deci pálinkát iszik?

Mert mostanában volt egy ilyen kérdés is!

De már napi három deci tömény alkohol is nagyon sok, és lehet, hogy most még ki tudsz hagyni pár napot, egy idő után ezt már nem tudod megtenni.

Miért érzed, hogy innod kell a munkahelyeden?

2017. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ott én is alkoholista lennék :D
2017. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De én voltam. Viszont az nagyon ritkán van, hogy felkelés után iszom egy kis szívserkentőt. A rumot a munka felénél szoktam elkezdeni inni, így este könnyen elalszom.
2017. szept. 24. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!