Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tesztek, ha már nagyon-...

Mit tesztek, ha már nagyon- nagyon kikívánkozik belőletek egy galamb egy tömegközlekedési járművön?

Figyelt kérdés
De annyira, hogy majd szétrobbantok. Kiengeditek, vagy bent tartjátok és szétrobbantok?

#galambocska
2017. szept. 16. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Egy darabig bent, hagy érlelődjön jó zaftosra, mikor már nem akar bent maradni akkor kell megröptetni! :D
2017. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Elfingom magam, és azt mondom, hogy Te voltál az, kérdező.
2017. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon úgy érzem, hogy ez az a fajta, amit egyáltalán nem lehet visszatartani, vagy éppen kezdek tőle konkrétan felpuffanni, kiengedem, és igyekszem hangtalanul, csúsztatva. Ha olyan bent tartható, akkor inkább tartom, amíg nem szállok le.
2017. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ahogy Shrek. Jobb kint, mint bent :-)
2017. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is kieresztettem a hétvégén egy villamoson, kicsit szégyelltem magam, de már nagyon kellett. aztán láttam,az egyik utas legyezgette magát.:D
2017. szept. 19. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!