Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az jelent valamit, ha valaki...

Az jelent valamit, ha valaki néz 3- 4 másodpercig, aztán lehajtja a fejét?

Figyelt kérdés
Én nem néztem rá. Előtte mentem el. Ellenkező nemű.

2017. aug. 29. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt jelenti hogy meg voltál vizsgálva és könnyűnek találtattál.
2017. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van pár apáca ismerősöm egy zárdában, ha gondolod megadom valamelyik számát. Én már csaķ rossz lány vagyok. Az apácák szeretik a kék szemű embereket, mert Jézusra emlékeztetik őket.
2017. aug. 30. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Főleg, hogy neki szinte biztosan barna szeme volt (persze nem állíthatom biztosra, de tőlünk néhány ezer kilométerre délre jött le közénk. Ja, és a kérdésed értelmetlen.
2017. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt egy rajztanárom, aki azt hirdette, hogy Jézus színesbőrű volt. Ahhoz mondjuk valóban nehéz elképzelni a kék szemet, de egy színezett kontaktlencse mindent megold.
2017. aug. 31. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

A 3-4 másodperc már nem csak egy kis pillantás, ezek szerint tetszett neki, amit (akit) látott.

1. szégyenlős, vagy csak nem tud kapcsolatot kezdeményezni.

2. figyelt a lába elé, nem akart elbotlani és hasraesni.

2017. szept. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Elfáradt a nyaka
2017. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6# gondolom akkor nehézfejű, ha nem bírja el a nyaka a fejét.
2017. szept. 1. 20:51
 8/9 A kérdező kommentje:
#3-as: a zsidók közt sok kék szemű is van, csak mondom. Egyáltalán nem igaz, hogy minden zsidó barna szemű lenne. 2000 év távlatából hogy lehetne megmondani, hogy barna vagy kék szeme volt? Én katolikus vagyok, és a legtöbb katolikus templomban a feszületen kék szeme van.
2017. szept. 4. 11:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán csak simán elbambult. Velem is előfordult már például munka után a buszon, hogy csak úgy bámultam ki a fejemből, aztán az épp abban az irányban ülő szerencsétlen lány már feszengett, mert azt hitte, hogy bámulom (el sem jutott a tudatomig, hogy ül ott valaki).
2017. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!