Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek a svédekről?

Mi a véleményetek a svédekről?

Figyelt kérdés
Milyen a svédek, milyen szokások vannak? A lányok milyenek és a férfiak? Akár az ágyban is, bár tudom nem lehet általánosítani. Milyen hagyományok vannak?

2017. aug. 1. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Nem voltam még ott soha, de volt már velük bőven dolgom, mivel egy belvárosi étteremben dolgozom.

Ezek alapján kb a következőket tudom elmondani:

-Irtó nagyképű bagázs

-Akik mellé igazi droidok

-Totál szürkék és semlegesek, agyukra ment a gender téma

-A nők vagy nagyon szépek vagy eléggé csúnyák. Sajnos az utóbbiból van több, kb 30-70 arányban.

2017. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kamionosként hat évig oda jártam, svéd - magyar cégnek melóztam.


Én kedveltem őket, nehezen fogadják el igazán az idegent - belül, a hivatalos szólamokban persze baromi befogadóak - de az is igaz, ha már elfogadtak, akkor már te vagy az isten, csak te tudod ezt vagy azt megcsinálni.


Mondták mielőtt oda kezdtem járni, hogy nem illik előreengedni a nőket az ajtóban, nosza, csak azért is ezt tettem, pl. a cégünknél az irodában: összevágtam a bokám, ladies first! - imádták, szóval ez süket duma. A svéd nők általában igen csinosak, 40 - 50 felett is jól tartják magukat.


Mindenki tud angolul, bárhol megérteted magad, ennek viszont következménye volt, hogy pár szónál többet nem is tanultam meg svédül, hiába próbálkoztam, mindig angolra váltottak.


Csendes, nyugodt emberek, én még izgága, ideges svédet nem láttam. Az utakon a forgalom is, mint a lassított felvétel.

2017. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. aug. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!