Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek jobb ha megnezzuk...

Szerintetek jobb ha megnezzuk a halott hozzatartozonkat vagy nem?

Figyelt kérdés
Ma halt meg a nagymamam. Bementunk a korhazba,mar zsakba volt tève,ès megneztuk..szerintetek most ezzel rosszat tettem magamnak? Ma egesz nap ez jart a fejemben,hogy ha ra gondolok mindig ez a kep ugrik be rola. Hogyan kuzdjem le a feltseget?! Vissza fog majd jonni a szelleme?! :( annyi kerdes kavarog most bennem...mennyi ido amig feldolgozzuk? Vagy hogy lehet egyaltalan elfogadni ezt a tenyt hogy vege meghalt es tobbet soha nem fogok vele beszelgetni vagy talalkozni? Nagyon megvisel a gondolat,meg nem halt meg senkim,en gondoztam ot az utobbi idobe miota agynak esett :( lattam ahogy egyre rosszabb naprol napra az allapota..a tegnap mikor bennt voltam nala a korhazban mar beszelni sem tudott,nem reagalt semmire.
2017. máj. 12. 22:01
1 2
 11/15 Carragher_x ***** válasza:
50%
A halottat miért sajnálod? Egy szenvedő beteget sajnálunk természetesen, de egy halott már pont hogy nem szenved. Rossz neki halottként? Nem tudjuk. Akkor mit sajnálunk?
2017. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Pl. most jelen pillanatban azt,hogy lett volna meg valami,amit nagyon szeretett volna latni es mar tud,ezt sajnalom,vagy azt hogy mar nem lehet koztunk,hogy nem fogunk mar tobbet beszelgetni vele..ilyesmikre gondolok
2017. máj. 12. 23:29
 13/15 Carragher_x ***** válasza:
100%
Ez mind csak a gyászoló prekoncepciója. Nem tudod, hogy látja-e vagy nem, azt sem, hogy fogtok-e beszélni vagy nem, sőt azt meg végképp nem tudhatod, hogy egyáltalán ezeknek van-e bármiféle jelentősége magasabb perspektívából.
2017. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Carragher, lehet ez a véleményed, lehet, hogy te magadat sajnálod, de ne vetítsd ki mindenkire, mert ez pont az a téma, ahol nem kéne okoskodni.
2017. máj. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Carragher_x ***** válasza:
34%
Ne keverjük össze a vélemény és a tény szavakat, köszi:)
2017. máj. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!