Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik a legliberálisabb...

Melyik a legliberálisabb vidéki nagyváros? Főleg LMBT+ tekintetében.

Figyelt kérdés
Melyik a legliberálisabb vidéki nagyváros LMBT+ dolgokban, Sopront, Győrt, és Szombathelyet kivéve?

2017. máj. 3. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartunk, nekem Szegeden mondta el magáról valaki, hogy homoszexuális.
2017. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg az is közrejátszik, hogy a Szegedi Egyetemen oktatnak gendertudományt (sokféle részterülete van, én is tanultam, pedig nem szociológus vagyok vagy hasonló), illetve ilyen témájú konferenciákat is szoktak rendezni.
2017. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Ideje abbahagyni a halott álmok kergetését és szétnézni nyugaton. Én magam is az LGBTQ tagja vagyok és elmondhatom személyes tapasztalatokból, hogy az Egyesült Királyság a legjobb hely, minden szempontból. Csodálatos. Nincs megkülönböztetés, sok ember él egymás mellett harmóniában. Itt megfoghatod a párod kezét, akármilyen nemű, vagy akármilyen származású/ bőrszínű és nem vernek szét érte, nem szólnak be. Itt máshogy gondolkodnak az emberek. Más a felfogás.

Gyere csak Angliába. Várunk szeretettel. Magyarországnak még ezen a téren fejlődnie kell... :)

2017. jún. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%
akkor jártam Szegedre, amikor nem volt még gendertudomány ott, és Szegedet mondanám, ott az egész város,ott az egész városon érződik, hogy egyetemi város, és ahol több az értelmesebb ember ott általában arányaiban kevesebb az aki a másik szokásai, állapota miatt kellemetlenkedik
2017. jún. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!