Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sztálinos pólóról mit mondanát...

Sztálinos pólóról mit mondanátok ha meglátnátok az utcán?

Figyelt kérdés

Moszkvában jártam és vettem egy Sztálinos pólót, az utcán eddig nem volt rajtam, ti mit gondolnátok ha meglátnátok Magyarországon valakin egy ilyet?

Így néz ki és az van ráírva hogy "Köszönet papának a győzelemért"

[link]



2017. ápr. 8. 14:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jobb lesz ha Oroszországba költözök akkor...
2017. ápr. 8. 16:16
 12/14 anonim ***** válasza:

Van egy rakás vicces kommunistás póló, amiken legalább olyan híres kommunisták vannak, akik nem irtottak ki tízmilliókat. Miért nem egy olyan vettél?

Én speciel letojnám, ha valaki ilyenben mászkálna előttem, de teljesen megérteném ha valaki kiakadna rád.

2017. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jópofa! :D Komolyan. Utcára nem venném fel, de otthonra tök jó. Közel áll hozzám a fekete humor.
2017. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem Gyatlovos "Nem jó de nem is tragikus" feliratú pólóm van (Csernobil). Szoktam utcára is hordani, egyik kedvencem. Senki nem szólt még be érte. (32/N)
2021. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!