Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sztálinos pólóról mit mondanát...

Sztálinos pólóról mit mondanátok ha meglátnátok az utcán?

Figyelt kérdés

Moszkvában jártam és vettem egy Sztálinos pólót, az utcán eddig nem volt rajtam, ti mit gondolnátok ha meglátnátok Magyarországon valakin egy ilyet?

Így néz ki és az van ráírva hogy "Köszönet papának a győzelemért"

[link]



2017. ápr. 8. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha látnák egy ilyenben sétálgatni egy embert az utcán, lehet nem állnák le vele trécselgetni, viszont nem izgat annyira és nem szólnám meg érte az illetőt.

Mindenki azt vesz fel amit akar, szimplán csak a design miatt is hordhat az ember ilyet, jó kis színes póló/szunevír.

De szerintem ne ebbe menj a főtérre :DD

2017. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem nem izgatna de a nyuggerek lehet hogy letámadnának.
2017. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "önkényuralmi jelkép"-nek nyilvánítanák és mint ilyen (néhány év óta) tiltott a viselése, vagyis törvénybe ütközik!
2017. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt hinném vicc. A hitler jobban zavarna.
2017. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy a hülyegyerek, aki viseli hipszterkedni próbál.
2017. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolnám, hogy valaki jó sok töriórát kihagyott.
2017. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Biztos nem venném fel ha tudod a történelmi hátterét hogy hány millió embert küldött munkatáborba ,+ magyarországgal milyen ,,jót " cselekedett...

Hát köszönjük papa ..

Ez olyan hogy horogkeresztes pólót sem veszel fel...

2017. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

... több millió embert küldött a halálba...

Meg sem vettem volna, nemhogy magamra húzzam.

2017. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
A sarló és kalapács tiltott önkényuralmi jelkép, aminek viselése bűncselekmény. Gratulálok a pólódhoz, meg a tájékozottságodhoz.
2017. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

"335. § Aki horogkeresztet, SS-jelvényt, nyilaskeresztet, sarló-kalapácsot, ötágú vöröscsillagot vagy ezeket ábrázoló jelképet a köznyugalom megzavarására alkalmas - különösen az önkényuralmi rendszerek áldozatainak emberi méltóságát vagy kegyeleti jogát sértő - módon

a) terjeszt,


b) nagy nyilvánosság előtt használ, vagy


c) közszemlére tesz,


ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt elzárással büntetendő."


A jogi oldalán túl pedig felháborítónak, ízléstelennek és baromi korlátoltnak gondolnálak. Nem szólnék be, mert aki ilyet magára húz, annál már késő.

2017. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!