Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez most lehet kicsit furcsán...

Ez most lehet kicsit furcsán fog hangzani. Nem gáz barna cipőben templomba járni?

Figyelt kérdés
Minden vasárnap megyek templomba istentiszteletre. Szeretek divatosan öltözködni és nem régiben vettem egy barna bőr cipőt bálra. A fekete cipőm tönkre ment és ez a barna igen csak drága volt és nem akarok új feketét venni, de rajtam kívül azon a részen ahol én ülök 30 emberből kettőnkön van barna cipő. 18/F

2017. jan. 8. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Senkit sem érdekel.
2017. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Istent nem a cipòd érdekli.
2017. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És akkor így szóla a balján állókhoz:


Ti gonosztevők, akik barna cipőben jöttetek a templomba...


😀

2017. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Kellene látnod az összefüggést a cipő és a nadrág/öltöny színe között. Pl fekete nadrághoz nem viselhetsz világosbarna cipőt...
2017. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%
Ha barna az öve, akkor miért nem?
2017. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Bár Istennek,nyilvánvalóan jó a szépérzéke-ez a teremtett világból nyilvánvaló-nem hiszem,hogy a cipőd színével törődne,különösen,ha szíved ragyogása attól elvonja figyelmét.


Különös Isten szépérzékében az a harmónia,amint a kék tenger,és ég kontrasztjában kitűnik a sziget zöldben pompázó képe,vagy a horizont kékje alatt a zöld mező tündököl.Szerintem gyönyörű,bár zöld nadrághoz nem szeretek kék cipőt,vagy felsőt hordani.

2017. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Apámnak a cipői 90%-a barna színű és minden vasárnap abba jár templomba.

Ez a legkevesebb, ami fontos lenne.

A rózsaszín vagy a hupizöld már megkérdőjelezhetőbb lenne.

2017. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
A barna cipő nem jogosult belépésre?
2017. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!