Mi a koncert etikett?

Figyelt kérdés
Miket szabad/nem szabad csinálni?Mennyire lehet előrefurakodni?Írjatok le mindent légyszíves, ha voltatok már valamilyen nagyobb koncin irjátok le mi történt!
2010. ápr. 28. 20:07
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
na akkor majd a kapuunyitás előtt olyan 10 órával odaállok,a jó hely érdekében,aztán majd megpróbálok kedvesen előrefurakodni amikor már bejutottunk.
2010. ápr. 29. 18:09
 32/34 A kérdező kommentje:

remélem hogy a 10 óra elég,mert nemfogok azért 2 nappal előtte már ott ácsorogni.:D


ti mennyivel szoktatok kapunyitás előtt odaérni?

2010. ápr. 29. 18:11
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Én kapunyitás után szoktam odaérni :)

Lady Gaga koncerten sanszos, hogy tinisunik lesznek az első sorokban, úgyhogy határozott fellépéssel biztosan előre tudsz furakodni majd.

2010. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, koncertre azért mész, hogy szórakozz, jól érezd magad. Biztos, hogy megéri 10 órát ott várni előtte? Én nagyon ki lennék már a végére, és biztos nem élvezném úgy az egészet.


Koncert közben meg bármikor el lehet indulni az elsőbb sorok felé. Azt nem mondom, hogy a legelsőbe könnyű bejutni, de úgy a harmadikba simán. Onnan meg mindent látsz, hisz a színpad meg van emelve.


Cipőnek egy laza acélbetétes bakancsot javasolnék, de mivel ez nem olyan koncert, ezért inkább nem javasolok semmit.


Arra készülj, hogy kegyetlen nagy tömeg lesz. Ha nem voltál még hasonlóan nagy koncerten, akkor már ez maga is érdekes élmény lesz. A tömeg nyomásától néha a levegővétel se lesz rutin feladat. Én láttam már olyat, hogy egy csaj elájult, de nem esett el, mert nem tudott. Nem volt annyi hely. (Végül kiemelték.)

Izzadni is mindenki úgy fog, mint a ló. A végén olyan lesz a ruhád, mintha letusoltál volna, facsarni lehet belőle az izzadtságot. Természetesen ez nagy folyadék vesztéssel is jár, így ha nem voltál még igazán szomjas, akkor most leszel. (Bár az első sorokat szokták itatni a biztonságiak.)


Táncolni meg biztos nem fogsz tudni az első sorokban.

2010. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!