Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy öltözzek cigánynak/barna...

Hogy öltözzek cigánynak/barna bőrünek?

Figyelt kérdés
Cigánynak szeretnénk öltözni (férfiak vagyunk)hogy oldjuk meg a barna testszint a beőltözés idejére szeretnénk csak sötétebb bőrt(barnittozás, szoli/napozás nem jo).. Ha tudtok tippeket akkor a ruházatba is meg köszönöm a tanácsot..

2016. nov. 3. 15:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.. Kedves 6 os mi a 21. Század cigány kulturált próbáljuk előadni de azért köszönöm!
2016. nov. 3. 16:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Én esküszöm nem vagyok egy libsi fajvédő, de talán ez a kakaóporozás, barnára festés egy hajszállal túlmegy a jóízlés határán. Na meg úgy alapból kíváncsi lennék erre a darabra ami a 21. századi cigány "kultúrát" mutatja be, nem igazán tudom elképzelni, hogy ebből miféle szalonképes végterméket lehet előállítani.
2016. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sötétebb púder. kackiás bajusz, ha vajda szeretnél lenni. giccses ruhák, pl egy zöld zakó és hozzá lila piros mintás nyakkendő. öltönynadrág, aminek a szára jó hosszú, hogy az alja jó trottyos legyen a cipőn. és ami elengedhetetlen: menj el a kínaiba, és vegyél egy piros, krokodil mintázatú lakkcipőt. atom cigány leszel. :D
2016. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja, 21. századi cigány kultúra? :D

Tudok jobbat, piacon vásárolj be a legócskább ruhákból, mondjuk uv zöldet, meg valami melegítőt. de úgy mindent húzz össze, ízléstelenül. mindenképpen gyémánt vagy arany fülbevaló, és legyen nálad 5-6 telefon.

2016. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a 21.ik században nincs cigány kultúra, de ha már mindenképpen ez a fixa ideád, nézz meg egy kis grofó klipet és tudni fogod.
2016. dec. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!