Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Más is látja a "date arab...

Más is látja a "date arab women" reklámot, különböző oldalakon reklámként? Szabad ezt? Ki fizeti?

Figyelt kérdés

Kombinéban, kihívó pózokban mutatnak arab nőket. Úgy, ahogy, nem hízelgő semmilyen fajta nőre, főleg nem gondolom, hogy arab nőkre.

Ebből baj lesz.



#on-line reklám #date arab women
2016. szept. 2. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még egyszer sem láttam, de csodálkoznék is, ha megjelenne. Az internet aszerint adagolja neked a reklámokat, hogy te (vagy aki még használja a gépedet) milyen oldalakat látogat gyakran.
2016. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenesetben aszerint adagolja. A reklámokat nem csak így lehet beállítani. Nekem is szokott feldobni ilyen randizz ilyen-olyan nőkkel oldalt, főleg akkor, amikor online filmet nézek. Pedig elhiheted, hogy házas hetero nő létemre k.vára nem nézegetek olyan oldalakat, ahol ismerkedni lehet, pláne nőkkel.
2016. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most is azt láttam a kérdésed alatt. XDDD
2016. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem látogatok ilyen oldalakat.


Az egyik, ahol láttam, az index híroldala. De másutt is, csak nem mindig veszem észre, csak, ha bambulok, gondolkodom valamin.

2016. szept. 2. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:

# 2


"Nekem is szokott feldobni ilyen randizz ilyen-olyan nőkkel oldalt, főleg akkor, amikor online filmet nézek."


Na de milyen filmeket? Próbáld ki, hogy egy hétig háborús filmeket nézel, és meglátod, a párkereső reklám helyett rögtön lövöldözős számítógépes játékokat fognak ajánlani.

2016. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, akkor még kevésbé értem.


a Dunán nézek régi magyar filmeket, meg a hazajárókat, ilyesmit.

A legolyanabb az M2 videoklipjei, de még azok is messza vannak a kihívó nézésű, kombinés arab nőktől.

2016. szept. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!