Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha ímélben írsz az ügyfélszolg...

Ha ímélben írsz az ügyfélszolgálatnak, és kielégítő, kedves választ kapsz, akkor meg szoktad köszönni egy válaszmailben, vagy megköszönnéd?

Figyelt kérdés
Én ma kaptam, és gondolkodás nélkül küldtem, és most jöttem rá, hogy lehet, nem illik ezzel terhelni őket, meg lehet, nem is a válaszoló hölgy fogja megkapni... Nektek mi a bevett gyakorlatotok? (Mert tényleg tök hálás vagyok, hogy így végzi a dolgát.)
2016. szept. 2. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam ügyfélszolgálaton, a levelezést is gyakran intéztem. Volt, aki megköszönte, volt, aki nem, nem akadtam fenn egyiken sem. A köszönőlevéllel nem zaklatod az ügyintézőt, legfeljebb boldog lesz, hogy a postafiókjában lévő egyik levéllel nincs semmi teendője. :)
2016. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kap egy köszönőlevelet, annak lehet, hogy örül.


De ha úgy kezdődik az ember munkanapja, hogy elolvas negyven olyan e-mailt, amivel nincsen teendője, de azért elvesznek másfél órát az ember munkaidejéből, ami miatt tovább bent kell maradnia, mert a többi e-maillal viszont van bőven teendő... Szóval ez azért már nem akkora boldogság. Tapasztalatból mondom.


Nagy cégeknél, ahol vannak külön ügyintézők, ezért nem szoktam fölöslegesen terhelni őket. Kisebb vállalkozásoknál, ahol az üzlet mellett fontosnak tartom a személyes kapcsolatot is, ott természetesen visszajelzek és megköszönöm. De ők nem is százával kapnak e-maileket naponta.

2016. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mint ügyfélszolgálatos mondom: nincs jelentősége :)


a) Nem köszönöd meg: kevesebb a levél amit ellenőriznem kell.


b) Megköszönöd: jólesik persze, és örülök hogy a levél nem járt munkával, de előtte stresszeltem a látványa miatt, míg meg nem nyitottam.


c) Valójában sokkal jobban szeretem a szitkozódós leveleket, azokat felolvassuk és együtt nevetünk rajta. És ha kevés a munka, lehet rájuk válaszolni, mintha ténylegesen dolgoznánk :D

2016. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, a szitkozódós levelek nekünk is bearanyozták napjainkat, mentek körbe körlevélben. :)
2016. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!