Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem válaszol? (többi lent)

Miért nem válaszol? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, élőben mindig elhülyésgedünk, rengeteget beszélgetünk facebookon is. Viszont rengetegszer csinálja, hogy (fent van), de meg sem nézi amit írok, aztán órákkal később válaszol, miközben végig fent volt. De nem bunkó, meg semmi, normális, csak ezt furcsállom, nem is kicsit. Élőben szoktunk menni ide-oda, meg facebookon is nagyon sokat beszélgetünk, minden nap. De ez egy kicsit idegesítő, hogy pl egy beszélgetés közepében egyszerüen, nem lelép, csak nem nézi meg, hogy írok, aztán órák után visszajön, DE UGY, HOGY VÉGIG FENT VAN....Nem bunkóság egy kicsit? Én sem ugrok egyből az üzenetekre, de ez kicsit sok szerintem. Ti nem így gondoljátok?

2016. aug. 31. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nincs senkije, ha ez lenne a gond.
2016. aug. 31. 23:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem válaszol mert már megunt mert minden nap beszéltek élőben meg facebookon xd és mással beszél.. De vissza ír hogy ne tűnjön bunkónak .. De amúgy az :D

Vagy csak simán úgy hagyta a facebookját xdd


17F

2016. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg egy beszélgetés kellős közepén szokott olyat csinálni, hogy látta és kész. Órák után ír megint (ha ír)

Nem hányom fel neki ezt, de nem értem...

2016. aug. 31. 23:33
 4/5 A kérdező kommentje:

Dehogy, hát szinte BF szinten vagyunk egymással.

De sokszor olyanra sem válaszol, ami mondjuk kérdés. Látja, és órák múlva ír.

2016. aug. 31. 23:34
 5/5 Hawk2244 válasza:
Lehet, hoyg éppen főz/süt valamit és ezért nem ír vissza, esetleg tanul és két téma között néz rá a facebookra(az én barátnőm is így szokta :D , rohadtul idegesítő de ez van )
2016. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!