Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 11 Éves vagyok és rossz...

11 Éves vagyok és rossz szokásom hogy túrom az orrom ezért valaki segítene nekem és írna valami jó megoldást?

Figyelt kérdés

:/

Létszives lehetne normális kérdéseket? :)



2016. aug. 22. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
mindenki túrja...
2016. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Akkor csináld, amikor más nem lássa.
2016. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
WC-n ülve turkáld ki rendesen, aztán moss kezet és ne turkáld másutt. Ha segít, az első napokban tégy szájmaszkot, fillérekért lehet kapni. Ha miatta nem éred el az orrodat, eszedbe jut, hogy mostantól NEM TURKÁLOK!!!
2016. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig csinálni kell valamit a kezeddel, és akkor nincs mivel túrni, mert a kezed el van foglalva.
2016. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jól mondja az utolsó. Fogdosd a telefonod vagy a tollad ha éppen a suliban ülsz, vagy valami figurát. Nekem is van ilyen szokásom, hogy mindig kell valamit csinálnom a kezemmel.
2017. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!