Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Toshiba laptopomban nem...

Toshiba laptopomban nem működik a wifim gyári honlapon is rossz driver van fent. Hol találhatnék megoldást?

Figyelt kérdés

Újraraktam a wint, CD-m sose volt a géphez.

A Toshiba honlapjáról szedtem az összes drivert, minden működik is, a WLAN-t kivéve. A gyári honlapon más is panaszkodik, hogy nem jó, tehát nem nálam van a hiba.


A WLAN Realtek gyártmány, nekik vagy nincs egyáltalán, vagy csak én nem talátam a honlapjukon olyan programot, ami megnézné, hogy milyen típusú hardver van a gépben (mint pl amilyen az intelnek van).


Az eszközkezelő se írja ki pontosan, csak annyit, hogy van valami ami nem működik jól.


A laptop típusa: Toshiba Satellite C660-17X


2015. okt. 2. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos vettem én is egy Toshiba-t amiben szériahibás volt a wlan adapter. Vettem újat, kicseréltem, azóta tökéletesen megy.


90eFt-os low end laptop volt.


Megpróbálhatod ha Win 7-es a gép, hogy eszközkezelőben rámész a driver frissítésre az automatikusat választod és a windows elvileg lehúzza a legjobbat.


Viszont ha hardver hibás mint az enyém volt akkor ki kell cserélni és nem vacakolni vele.

2015. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Winchester halála miatt lett újratelepítve, előtte működött a wifi.

Az eszközkezelő nem talál hozzá drivert, mert szegény meg se tudja állapítani, hogy mi van benne.

2015. okt. 2. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!