Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nyáron,30°C-ban miben illik...

Nyáron,30°C-ban miben illik temetésre menni?

Figyelt kérdés

Vannak fekete egyrészes ruháim, de azok nem érnek egészen a térdemig, és csak a vállam takarják, a karom szabadon van bennük.

Fekete rövid ujjú felsőm egyáltalán nincs.

Fekete nadrág és hozzá hosszú ujjú csipkefelső milyen lenne? Vagy ehhez most túl meleg van?


Ti mit ajánlotok?


Köszönöm előre is a válaszokat!


20/L


2016. júl. 20. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltetted a múltkor azt hiszem.

Nadrág, és a csipkefelső is jó, csak kibírod azt az 1-2 órát.

2016. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Kibírom, csak nem akarok főni ott, mint egy idióta, miközben mások elvannak a lengébb szerelésükben. Nem voltam még soha nyári temetésen, szóval fogalmam sincs, milyen ruhákban jönnek mások.


Még nem tettem fel ilyen kérdést, de megpróbálok visszakeresni, hátha ott is vannak tanácsok. :)

2016. júl. 20. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát térd fölé érő ruhában semmiképpen nem illik temetésre menni. Én beruháznék egy fekete rövidujjú felsőre, vagy kérnék kölcsön valakitől. De ha nem akarsz, akkor vedd fel inkább a hosszúujjút nadrággal. Ha csipke, akkor nem lesz benne sokkal melegebb, mint amúgy. :)
2016. júl. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából az a kérdés, hogy illően akarsz e megjelenni. Mert ha igen, akkor teljesen mindegy, hogy pl. a Rózsika piros pólóban ment, a Juli meg kisszoknyában. Lehet, hogy ők nem fognak megsülni (bár 30 fokban őszintén, édes mindegy, bikiniben is forróság van), de te viszont illendően öltöztél fel.

Az egyébként nem baj, ha a karod szabadon van. Csak kihívó, comb/mellvillantós ruhában nem szerencsés temetésre menni.

2016. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!