Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy lánynak az apjának...

Ha egy lánynak az apjának szülinapja van de te nem ismered akkor ha a lány mondja? . (többi lent)

Figyelt kérdés

A fenti kérdést jóleb.. nah arról van szó hogy(ezt csak példába tudom röviden):

-(Lány): Ma van apukám szülinapja

-(te)(nemismered a lány apját): ... és akkor illik felköszönteni?

Tudom h bonyolultan fogalmazok de ezt nemtudtam egyszerübben , előre is köszönöm a válaszokat! :)


2016. jún. 30. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha személyesen találkoztok akkor lehet, de csak ezét nem kell megkeresni vagy felhívni.
2016. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért mondta a lány, hogy ha ismeretlenül is összefutnál vele... mármint az apjával, akkor jól festene, ha felköszöntenéd. Pl. ha a lány azt tervezte, hogy meghív hozzá haza és ott lesz majd az apja is. Mindjárt kedvesebb a hangulat, ha köszönés után bemutatkoznál és azt mondanád: Jó estét, uram. Kovács Tivadar vagyok, Olga barátja és engedje meg, hogy születésnapja alkalmából minden jót kívánjak önnek.
2016. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!