Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg undorító szokás...

Tényleg undorító szokás meztelenül aludni?

Figyelt kérdés

Unokatesóm nálam volt vendégségben. Reggel bejött a szobámba dumálni, én meg közben felkeltem, hogy kimenjek zuhanyoznia fürdőbe, így meglátta, hogy meztelenül aludtam. És kiakadt, hogy ez milyen undorító meg beteges dolog. De én mindig meztelenül alszom, télen is.

Tényleg ennyire elítélendő meztelenül aludni? Beteg vagyok emiatt?



2016. jún. 30. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Nincsen ebben semmi beteges és semmi elítélendő. Ráadásul magánügy is.


(Én azért nem mutatkoznék pucéran az unokatesóm előtt, vagyis nem mindegyik előtt. Nem vagyok különösebben szégyenlős, meg a pucérságot sok helyzetben természetesnek is tartom, de ki tudja, hogy a másik fél hogyan reagálja le. Jobb a nyugalom.)

2016. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Inkább az ő viszolygása mondható betegesnek.

Mondjuk neked sem kellett volna ezzel zavarba hozni. Nem is sejtetted, hogy ilyen?

2016. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem sejtettem, fiúk vagyunk mindketten, eszembe sem jutott, hogy ez neki ekkora trauma lesz.
2016. jún. 30. 11:15
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Ő a problémás... a megoldás itt az lehet, hogy megígéred neki: többé nem teszel vele ilyet.
2016. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Na igen, ő a problémás. Különösen úgy hogy, fiúról van szó, lányok azért sok esetben szemérmesebbek még egymás között is.


Nem tudom, ő nem sportol semmit, nem volt kollégista, de egy nyári táborban sem volt még soha, sőt, egy strandon sem a közös öltözőben, hogy a zuhanyzás előtti pucérkodás ilyen traumaként érte?


Vicc nélkül mondom, de aki ennyire életszerűtlenül reagál le életszerű dolgokat, annál általában komolyabb problémák is lappanganak a felszín alatt. Lehet, hogy mentális segítségre szorul. Tényleg vicc nélkül.

2016. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Mindenesetre mentálhigiénés szempontból rendkívül koszosnak mondható...
2016. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
He???
2016. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jó és egészséges meztelenül aludni. Nincs ebben semmi rossz.
2016. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
tényleg undorító és beteges...az unokatesód szerint. de ha neked így jó akkor hajrá...bár én előbb mosakodnék és utána feküdnék,ne már mocskosan fetrengjek.
2016. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
9. Azt honnan szedted, hogy lefekvés előtt nem tisztálkodott?
2016. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!